Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Молодь хоче працювати Працевлаштування, погана поінформованість і пасивність – ці три речі викликають найбільше дискусій серед чернігівської молоді та експертів.
Такі висновки аналітичного дослідження, яке презентував Клуб молодого політолога 18 грудня під час круглого столу «Що турбує чернігівську молодь?».
Повідомляє представник Клубу молодого політолога.
За ініціативи Клубу молодого політолога в Чернігові було проведено аналітичне дослідження на тему: «Що турбує чернігівську молодь?». Було проведено 2 фокус-групи: експертна і молодіжна.
Учасники дослідження зійшлися в думці, що головна проблема для чернігівської молоді – це адекватне працевлаштування. З цього витікають проблеми забезпечення житлом, організації дозвілля, соціальної активності молоді. Окремо учасники дослідження виділили проблеми безідейності та поганого рівня поінформованості молоді про свої можливості та перспективи. Проблема працевлаштування призводить також до виїзду активної молоді за кордон або в Київ.
Основною причиною проблем, пов’язаних з працевлаштуванням учасники дослідження назвали освіту і профорієнтацію. Учасники фокус-груп вважають освітню систему застарілою і не пристосованою до потреб ринку праці. Працевлаштування після закінчення ВНЗ також ускладнене недостатнім рівнем комунікації з роботодавцями.
Серед шляхів вирішення проблем молоді були названі:
- налагодження ефективної комунікації між ВНЗ та роботодавцями,
- покращення системи профорієнтації,
- збільшення об’ємів студентської практики та внесення її до трудової книжки (досвід для працевлаштування),
- пропагування робітничих спеціальностей,
- виховання лідерів та заохочення ініціативності молоді,
- пільги та інформаційні кампанії для молодих підприємців,
- просвітницькі кампанії про можливості та перспективи молоді (створення Молодіжного інформаційного центру),
- делегувати більше повноважень місцевого самоврядування молодіжним громадським організаціям,
- розвиток неформальної освіти, доступних тренінгів,
- зменшення кількості ВНЗ,
- збільшення кількості міжнародних студентських обмінів,
Вирішенням проблем молоді, на думку учасників дослідження, в першу чергу має займатись держава, проте низько оцінили державну молодіжну політику. Серед негативних чинників: нестабільність державних структур у сфері молодіжної політики, відсутність стратегічного бачення розвитку сфери, нереальність та відсутність фінансування державних програм, відсутність міської програми розвитку молоді.
На основі досліджень та дискусій під час круглого столу будуть розроблені рекомендації для покращення міської молодіжної політики.

Захід проводиться в рамках проекту «Що турбує чернігівську молодь?», що реалізує громадська ініціатива «Клуб молодого політолога» та Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень. Захід реалізується за фінансової підтримки з обласного бюджету на виконання пп. 4, 8 обласної Програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2012-2015 роки «Чернігівська громада».

Источник:  http://svoboda.fm

   20-12-2012, 10:41   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.