Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Депутати-свободівці Прилуцької райради не підтримують «оптимізацію» медичної галузі13 грудня 2012 року відбулася дев’ятнадцята позачергова сесія Прилуцької районної ради Чернігівської області.
Головне питання порядку денного – передача майна відділення швидкої медичної допомоги з власності територіальних громад Прилуцького району до спільної власності громад Чернігівської області.
Свободівці єдині серед депутатів Прилуцької районної ради проголосували проти цього рішення.
«Націоналісти не підтримують так звану «оптимізацію» медичної галузі. Адже медична реформа призведе до того, що замість поліклінік постануть центри медицини. Наприклад, із першого січня мешканці Вінниці вже не можуть просто так потрапити до хірурга, гастроентеролога, імунолога чи уролога. Направити до вузькопрофільного фахівця може тільки сімейний лікар. Він спочатку має переконатися, що людині потрібна допомога саме цього медпрацівника. Відповідно до реформи в експериментальних областях почали створювати госпітальні округи, через це люди змушені долати десятки кілометрів, аби дістатися до найближчої лікарні. У зв'язку з цим від пацієнтів надходить багато скарг. Кілька людей загинуло, не дочекавшись карети "швидкої".
У новій медичній реформі нічого не йдеться про ускладнення обслуговування віддалених сіл, де не найкращі, а й часто відсутні дороги. Тож у деяких випадках надати екстрену медичну допомогу за 10-20 хвилин (що декларує реформа) неможливо, особливо в сільській місцевості. Від реформи найбільше потерпають люди похилого віку, інваліди, вагітні жінки. Також хочу наголосити, що підвищений артеріальний тиск не є причиною виклику карети швидкої згідно з новою «медичною реформою», що є несправедливим ставленням до людей похилого віку», – зазначив голова депутатської фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» у Прилуцькій райраді Іван Тютюнник.
«Так звана «оптимізація» медичної галузі фактично порушує статті 3,27,49,50 Конституції України. Ці статті гарантують створення державою умов для ефективного та доступного для всіх громадянин медичного обслуговування, право на життя, охорону здоров’я та отримання якісного медичного обслуговування. Ми, свободівці, рішуче протестуємо проти такого «доступного» для всіх громадянин медичного обслуговування. Адже саме від здоров’я залежить життя людей. ВО «Свобода» завжди стояло на захисті прав українців, а тим паче права на гідну медичну допомогу. Адже за здоровою нацією – майбутнє держави», – наголосила депутат Прилуцької районної ради від ВО “Свобода” Вікторія Дротянко.

Источник:  http://svoboda.fm

   17-12-2012, 10:52   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.