Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Ялівщина й досі у небезпеці!Ініціативна група об'єднання громадських організацій «Нові перспективи Ялівщини» - Людмила Соколовська, Тетяна Сичевська, Людмила Шандренко, Володимир Мартиненко та Олександр Хлєбов - відмовилася від участі у «круглому столі» на тему «Створення регіонального ландшафтного парку «Ялівщина», який організувала громадська рада при облдержадміністрації.
Про це вони повідомили на прес-конференції, яка відбулася за кілька годин до проведення «круглого столу».
Підстава для відмови, за словами ініціаторів прес-конференції, – небажання брати участь у черговому фарсі, який організувала громадська рада при ОДА.

Представники об'єднання ГО «Нові перспективи Ялівщини» наголосили, що діють винятково у правовій площині, дотримуючись чинного законодавства України. Вони запевняють, що їхні кроки не мають жодного політичного підґрунтя: чернігівці, коли брали участь у заходах зі збереження Ялівщини, виказали свою громадянську позицію, реалізуючи свої конституційні права.

За словами представників ОГО «Нові перспективи Ялівщини», напередодні «круглого столу» їх повідомили про раптові зміни порядку денного «круглого столу», який передбачав доповідь провідних науковців, регламенту та проекту резолюції, також було відкореговано список запрошених.

Наразі ініціативна група розпочала роботу з профільними комісіями міської та обласної рад. Свої напрацювання, які вони планували висвітлити на «круглому столі», буде оприлюднено в електронних та друкованих ЗМІ.

Источник:  http://svoboda.fm

   13-12-2012, 11:39   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.