Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Громадські роботи від центру зайнятостіЗ метою забезпечення тимчасової зайнятості населення виконавчий комітет міської ради схвалив розроблену міським центром зайнятості Програму організації та проведення у 2013 році оплачуваних громадських робіт для незайнятого населення м. Чернігова.

Повідомляє відділ зв’язків з громадськістю міської ради.

Програма має на меті залучення максимально широкого кола незайнятих мешканців Чернігова до участі у виконанні оплачуваних громадських робіт, що дозволить шляхом матеріальної підтримки і адаптації до трудової діяльності безробітних знизити соціальну напругу і вирішувати проблеми міста у благоустрої, відбудові історико-архітектурних пам’яток, заповідників, меморіальних поховань та об’єктів соціальної сфери.

Для виконання оплачуваних громадських робіт у 2013 році у м. Чернігові планується залучити 1740 безробітних громадян.

Організація робіт здійснюватиметься за такими основними напрямками:

1. Оплачувані громадські роботи з благоустрою та озеленення міста, зон відпочинку і туризму, відбудови історико-архітектурних пам’яток, заповідників, меморіальних поховань, виконання підсобних робіт на ремонті об’єктів соціальної сфери.

2. Оплачувані громадські роботи, спрямовані на соціальний захист людей похилого віку, інвалідів війни та праці, дітей-інвалідів.

Програмою організації та проведення у 2013 році оплачуваних громадських робіт для незайнятого населення м. Чернігова визначається наступний перелік видів оплачуваних громадських робіт, що матимуть суспільно корисну спрямованість, відповідатимуть потребам громади міста, нададуть додаткову соціальну підтримку і забезпечать тимчасову зайнятість осіб, які шукають роботу:

1. Упорядження меморіалів, пам'ятників, братських могил та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни, утримання у належному стані цвинтарів.

2. Благоустрій та озеленення територій населених пунктів, об'єктів соціальної сфери, зон відпочинку і туризму, ліквідація сміттєзвалищ та снігових заметів у місті.

3. Відновлення, ремонт та догляд пам'яток архітектури, історії та культури, заповідників.

4. Прибирання та утримання в належному стані придорожніх смуг, вирубка чагарників уздовж доріг.

5. Відновлення та благоустрій природних водних джерел та водоймищ, русел річок.

6. Будівництво або ремонт об'єктів соціальної сфери: шкіл, інтернатів, дитячих дошкільних закладів, спортивних майданчиків, закладів культури і охорони здоров’я, дитячих оздоровчих таборів, будинків-інтернатів (пансіонатів) для громадян похилого віку, притулків для неповнолітніх та інших об’єктів соціальної сфери.

7. Догляд за особами похилого віку та інвалідами, дітьми-сиротами, за хворими у закладах охорони здоров'я, а також за договорами з благодійними фондами та громадськими організаціями.

8. Ремонт приватних житлових будинків одиноких осіб, ветеранів війни, інвалідів, що проводяться за рішеннями органів місцевого самоврядування.

9. Участь у проведенні Всеукраїнського перепису населення.

10. Сільськогосподарські та лісогосподарські роботи.

11. Заготівля лікарських рослин, продуктів харчування для навчальних закладів, закладів охорони здоров'я, дитячих будинків, інших закладів соціальної сфери. Перебирання та розфасування овочів.

12. Робота в музеях та відновлення бібліотечного фонду в бібліотеках.

13. Робота з документацією в архівах, військовому комісаріаті, інших державних установах.

14. Робота з документацією з інформування населення про порядок отримання житлових субсидій, участь у соціологічних опитуваннях, статистичних обстеженнях, тимчасових масових соціальних дослідженнях та анкетуваннях населення.

15. Упорядкування територій населених пунктів з метою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, які визначені у встановленому порядку відповідно до діючого законодавства.

16. Тимчасові роботи на підприємствах, в організаціях, у фізичних осіб-підприємців (у зв’язку з виробничою необхідністю) за рахунок коштів роботодавців.

17. Інші загальнодоступні види трудової діяльності, які відповідають потребам громади, сприяють її соціальному розвитку та організовуються за зверненням виконавчого комітету міської ради.

Програмою також визначено перелік підприємств, організацій, установ державної і комунальної власності, та фізичних осіб-підприємців, на яких планується організація оплачуваних громадських робіт для безробітних та осіб, які виявили бажання працювати у вільний від основної роботи час.

У разі виникнення потреби в організації оплачуваних громадських робіт на інших підприємствах державної та комунальної власності такі роботи можуть бути організовані за зверненням виконавчого комітету міської ради.

Оплачувані громадські роботи на підприємствах, організаціях та у фізичних осіб-підприємців організовуються шляхом укладання окремих договорів роботодавців з Чернігівським міським центром зайнятості і фінансуються за кошти роботодавця.

Програмою передбачається фінансування оплачуваних громадських робіт за рахунок коштів місцевого бюджету та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на паритетних засадах, а також коштів підприємств, організацій та установ міста, які організовують у себе громадські роботи або виступають у якості спонсорів таких робіт.

Необхідні матеріально-технічні ресурси, витратні матеріали, що використовуються в ході проведення оплачуваних громадських робіт, забезпечують замовники робіт відповідно до визначених обсягів.

Виконком міської ради доручив Міському центру зайнятості внести Програму організації та проведення у 2013 році оплачуваних громадських робіт для незайнятого населення м. Чернігова на розгляд Чернігівської міської ради.

Источник:  http://svoboda.fm/

   26-11-2012, 11:49   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.