Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Кілька «але» для нової квартири… Інваліду І групи Великої Вітчизняної війни Андрію Михайловичу Мельнику та його дружині Чернігівський міськвиконком запропонував отримати однокімнатну квартиру на 13 поверсі нової багатоповерхівки у мікрорайоні Масани.

У помешканні — не голі стіни, красива ванна кімната — все зроблено для того, щоб сюди перевезти лише меблі та особисті речі.

Але... є кілька «але».

Аби отримати цю поліпшену квартиру, треба здати місту попередню. Зазначимо, що ветеран — не корінний чернігівець. Він родом із Монастирища Черкаської області. Протягом 40 років працював у цьому райцентрі викладачем військової підготовки у школі. Має звання полковника запасу. У 2009 році колишній фронтовик-вдівець у госпіталі познайомився із вдовою, вчителькою-пенсіонеркою Мариною Федорівною Куцою із Новгород-Сіверщини. Вирішили жити разом, одружилися. Дочка Марини Федорівни та син Андрія Михайловича за 18 тисяч доларів купили батькам колишню гуртожитську кімнату в Чернігові. Є у ній кухонька, туалет, але все це разом — 25 квадратних метрів. Жити можна, та, як не крути, тісно. У квартирі немає гарячої води: митися доводиться у тазику.

У травні 2010 року Кабінет Міністрів прийняв розпорядження №1010-р «Деякі питання забезпечення житлом інвалідів Великої Вітчизняної війни 1 групи». Згідно з ним намічалося виділити їм безплатно квартири. Відразу й родина Мельників 17 травня стала на чергу на поліпшення житлових умов. Та того року і наступного їм не виділили квартири. Чому? Як з’ясувалося, Андрій Михайлович на момент прийняття розпорядження №1010-р не мав підстав для отримання нової квартири. Адже Кабінет Міністрів виділив кошти на придбання житла для інвалідів Великої Вітчизняної війни І групи, які поставлені на квартирний облік до 1 січня 2010 р.

Однак сьогодні ситуація змінилася на користь інваліда ВВВ. Згідно з постановою Кабінету Міністрів від 16.11.2011 р. №1170 «Про внесення змін до пункту 3 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом інвалідів Великої Вітчизняної війни 1 групи, які протягом тривалого строку перебувають у черзі на отримання житла» право на отримання помешкань отримали й колишні фронтовики, що стали на квартирний облік протягом 2010 року. Відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2012 рік» Чернігівській області передбачено виділення коштів у розмірі 5 963 тисячі гривень для забезпечення житлом інвалідів війни.

Одне слово, нова квартира зі всіма зручностями вже чекає на ветерана. Проте чи відбудеться новосілля? Річ у тім, що 6 травня 2010 року Андрій Михайлович подарував своє нинішнє помешкання дочці своєї дружини. В управлінні квартирного обліку та приватизації житлового фонду Чернігівської міської ради вважають, що все одно цю квартиру потрібно повернути у міський фонд для розподілу нужденним.

Марина Федорівна відкидає підозри у тому, що вони хочуть так обманути владу:

— Чоловік же подарував квартиру до 17 травня, коли ми стали на чергу...

Ветеран із дружиною їздили на оглядини нової квартири: їм не сподобалося, що вона на 13 поверсі. Дуже високо! В Андрія Михайловича навіть запаморочилася, як він розповів, від того голова, і він упав. Боїться він і їздити у ліфті.

Як повідомив начальник управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду Чернігівської міської ради Віталій Магдич, такі випадки, коли інваліди-пільговики намагаються переписати житло на своїх родичів, дуже часті. «Але у цій ситуації їм теж треба розуміти, що у черзі на поліпшення житлових умов стоять тисячі людей», — зазначив він. І повідомив, що поки родина А. Мельника не визначиться, де їм жити, ордер на заселення не буде виданий. У розпорядженні міськради немає й помешкань на першому поверсі.

З одного боку, прагнення Андрія Михайловича та Марини Федорівни зрозумілі. А з другого — до кінця року залишилося зовсім небагато часу. Від запропонованої квартири можна відмовитися. І чекати на іншу. Таке їхнє право. Та чи виділять наступного року з держбюджету кошти на поліпшення життя ветеранів війни-інвалідів? Про це ніхто не знає. Тож подружжя ризикує залишитися зі своїми незадовільними побутовими умовами ще на невизначений час.

Источник:  http://svoboda.fm/

   19-11-2012, 11:24   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.