Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Стартував конкурс на здобуття Премії СНД у 2012-2013 років В Україні стартував національний етап 4-го конкурсу на здобуття Премії СНД у 2012-2013 рр. за досягнення у сфері якості продукції та послуг.

Про це повідомляє прес-служба державного підприємства «Чернігівстандартметрологія».

Конкурс проводиться на виконання рішення Ради глав урядів держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав від 25 листопаду 2005 року, рішення засідання Міждержавної ради зі стандартизації, метрології та сертифікації 24 травня 2012 року № 41 та згідно з протокольним рішенням національної конкурсної комісії (НКК) при Мінекономрозвитку України від 17 жовтня 2012 року.

Експортерам Чернігівщини

Конкурс проводиться для підтримки національних ініціатив і об'єднання зусиль державних органів управління, спрямованих на підвищення якості та конкурентоспроможності продукції, що виготовляється або послуги, що надається державами - учасниками СНД, а також - для підвищення експортних можливостей підприємств. Конкурс сприяє стимулюванню виробництва високоякісної продукції та наданню високоякісної послуги і впровадження високоефективних методів менеджменту якості.

Взяти участь у Конкурсі можуть підприємства і організації всіх форм власності держав-учасниць СНД, які здійснюють виробництво та реалізацію продукції (за виключенням виробництва озброєння та військової техніки) або надання послуг, за умов:

- підтвердження високої якості продукції, що виробляється (послуги, які надаються), не менше двох років;

- експорту продукції, що випускається, не менше ніж у дві держави-учасниці СНД;

- подання заявки на участь у національному етапі Конкурсу і необхідних матеріалів;

- сплати організаційного внеску.

У рамках національного етапу Конкурсу визначається краще підприємство за наступними номінаціями:

- виготовлення продукції виробничого призначення;

- виробництво товарів народного споживання;

- виробництво продовольчих товарів та сільськогосподарської продукції;

- послуги.

Умови конкурсу

Конкурс на здобуття Премії СНД за досягнення в сфері якості продукції та послуг проводиться раз на два роки в два етапи (національний та міждержавний).

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України уповноваженою організацією призначено ДП «Дніпростандартметрологія».

Для участі у національному етапі Конкурсу підприємство подає заявку та сплачує організаційний внесок.

Терміни проведення Конкурсу:

Заявки для участі приймаються до 7 грудня 2012 року.

Кінцевий термін подання документів учасниками Конкурсу 10 грудня
2012 року.

За результатами експертної оцінки на національному етапі визначаються переможці та лауреати Конкурсу, а також учасники міждержавного етапу Конкурсу. Нагородження переможців та лауреатів національного етапу Конкурсу здійснюється в урочистій обстановці в м. Києві.

Інформація про переможців Конкурсу буде розміщена на сайті Мінекономрозвитку України та у ЗМІ. НКК внесені пропозиції щодо розробки додаткової мотивації підприємств учасників національного етапу Конкурсу.

Хто проводить національний етап

Організаційно-методичне та інформаційне забезпечення Конкурсу, методичну допомогу підприємствам України у підготовці матеріалів здійснює уповноважена організація ДП «Дніпростандартметрологія» за участю регіональних центрів стандартизації, метрології та сертифікації і ДП «УкрНДНЦ».

Другий міждержавний етап Конкурсу розпочинається з січня 2013 року. На другому етапі Конкурсу експертні комісії міждержавного етапу у складі експертів країн СНД розглядають матеріали учасників міждержавного етапу Конкурсу та здійснюють візити на підприємства з метою проведення оцінки на місцях.

За результатами оцінки приймається рішення щодо визначення лауреатів та дипломантів Конкурсу. Нагородження всіх учасників Конкурсу здійснюється в урочистій обстановці на засіданні Економічної ради країн СНД.

Повний перелік нормативних документів знаходиться на Web-сторінці
ДП «Дніпростандартметрологія» www.dgcsms.dp.ua та від осіб регіональних центрів стандартизації, метрології та сертифікації.

Источник:  http://svoboda.fm/

   5-11-2012, 12:02   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.