Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Утеплюють стіни зруйнованого будинку по вул. 50 років ВЛКСМНарада з питань ліквідації наслідків зруйнованого будинку по вул. 50 років ВЛКСМ, 36 за участю заступників міського голови Олександра Сердюка, Миколи Сеньковича та керівників відповідних структурних підрозділів міської ради відбулася 30 жовтня.

Повідомляє відділ зв’язків з громадськістю міської ради.

Мешканці пошкоджених 30-ти квартир будинку в повному обсязі отримали грошову компенсацію на придбання нового житла, повідомив Олександр Сердюк, і наразі розробляється проектно-кошторисна документація по демонтажу зруйнованих вибухом під’їздів. Вартість робіт тільки по розбиранню житлових конструкцій за оцінками фахівців становитиме приблизно 1,5 млн. грн., проте, знадобляться кошти ще на вивезення та утилізацію будівельних відходів, що може збільшити витрати майже вдвічі, зауважив заступник міського голови.

Попередньо планувалось, що ці роботи щодо ліквідації руйнацій виконуватимуться за рахунок інвестора, який використає звільнену земельну ділянку для будівництва нової прибудови до зруйнованого будинку. Натомість, інвестора поки що не знайдено, отже міська влада запрошує до переговорів зацікавлених осіб щодо вирішення зазначених питань, підкреслив Олександр Сердюк.

Взимку зруйновану частину будинку не розбиратимуть, втім сьогодні, перш за все, заради безпеки жителів необхідно обмежити доступ до аварійної будівлі та виконати утеплення стіни під’їзду, що примикає до зруйнованої частини будинку. Кошти на проведення робіт з утеплення будинку згідно з розробленим розрахунком виділятимуться з резервного фонду міського бюджету, наразі відповідні роботи по утепленню вже розпочались.

Источник:  http://svoboda.fm/

   31-10-2012, 11:33   Просмотров: 741    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.