Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
У Чернігові визначають мінімальну вартість оренди 1 кв. м на 2013 рікПовідомляє заступник міського голови - начальник фінансового управління Чернігівської міської ради В. Е. Бистров.

Проект спрямований на встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна у місті Чернігові на 2013 рік з метою врегулювання нормативно-правового простору, який відповідатиме потребам сучасної системи оподаткування доходів громадян і передбачає створення умов для легалізації діяльності суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб у місті та стабілізації цін на послуги оренди нерухомості.

Підставою для розробки проекту є підпункт 170.1.2 пункту 170.1 статті 170 Податкового кодексу України та пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 року № 1253 “Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб”, стаття 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, інформації державної податкової інспекції у місті Чернігові державної податкової служби та управління капітального будівництва Чернігівської міської ради.

Проект рішення разом з додатком та аналізом регуляторного впливу оприлюднюється у мережі Інтернет на офіційній web-сторінці Чернігівської міської ради за електронною адресою www.chernigiv‑rada.gov.ua у розділі “Регуляторна політика”.

З текстом проекту рішення з додатком та аналізом його регуляторного впливу можна також ознайомитися у фінансовому управлінні Чернігівської міської ради, вул. Магістратська, 7, каб. № 32.

Зауваження та пропозиції до проекту рішення у письмовій формі приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту рішення на адресу розробника: 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7, каб. № 23. (відповідальна особа - Бистров В.Е.).

Источник:  http://svoboda.fm/

   19-10-2012, 12:13   Просмотров: 889    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.