Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Як крадуть гроші через фірми-«присоски» і хто «працює» в ЖКГ?Основною причиною всіх проблем у царині ЖКГ є попрання закону про місцеве самоврядування.

Таким був лейтмотив виступу на круглому столі з проблем ЖКГ у Чернігові колишнього начальника відділу квартирного обліку Георгія Рекрутченка.

Зокрема, в законі чітко прописані обов’язки влади, найнятої на роботу до громадян і оплачуваної їхніми податками.

– Вони зовсім не розуміють, що вони найняті. Розуміють лише, як обдурити, коли йдуть на вибори. А далі настає «вотчина», - зазначив пан Рекрутченко.

На його думку, проблеми ЖКГ пояснити просто. Їхнє коріння – у невмінні приймати системні управлінські рішення. А кооперативні ЖЕКи виступають таким собі більмом на оці, яке ніяк не можуть прибрати до рук.

– За нормами по місту Чернігову управлінців в системі ЖКГ має бути 400 чоловік. У нас більше 750-ти, і ніхто ні чого не хоче робити. Хто ж ці кадри? Половина – військові пенсіонери, половина з яких мають до самоврядування таке ж відношення, як я до китайських апельсинів. Вони не мають досвіду, але мають додаткову зарплату до своєї пенсії, - зазначив Рекрутченко.

Відповідно до закону, міський голова з його службами повинен звітуватися перед громадою не менше ніж раз на рік.

– Хто бачив ці звіти? - питає Рекрутченко.Далі він розкрив схему швидкого збагачення фірм-«присосок», що діють при комунальних підприємствах і надають платні послуги:

– Згідно із «Законом про метрологію і метрологічну діяльність» організація, що надає послуги, має безкоштовно робити повірку засобів вимірювання. Що робиться з лічильниками газу і води? Приходить петиція з погрозами і до фізичних, і до юридичних осіб. При «Водоканалі» утворюються ДП і ТОВ, які за довіреністю без жодної ліцензії за 114 грн. здійснюють монтаж і повірку лічильників. При цьому новий лічильник у магазині коштує 92 грн. Це нонсенс! Що робить ТОВ? Двоє людей (один на телефоні, другий чистить лічильники) беруть 20 млн. на рік. Причому, гроші бере «ТОВ», а роботу фактично виконує «Водоканал». Ось вам відповідь, куди йдуть ваші гроші, - пояснює Рекрутченко.

Окрім цих проблем, болючим є питання соціального житла. Так, виділені державою 9 млн. грн. на закупівлю соціального житла можуть залишитися неосвоєними через нездатність місцевої влади провести відповідні тендери.

– Якою може бути оцінка управлінських якостей цієї влади? Сьогодні назрів час змінити систему. А хто боїться, хай їде за рубіж. Бо місто у нас дуже добротне і займало за комфортністю 3-4 місце в Україні. Зараз це місце сорокове, - стверджує Георгій Рекрутченко.

Варто додати, що запрошені до обговорення чинний начальник міського ЖКГ Володимир Кривенко і заступник чернігівського міського голови Микола Сенькович на круглому столі не з’явилися.

Источник:  http://svoboda.fm/

   12-10-2012, 11:57   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.