Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Політтехнолог Тарас Вознюк. Смерть у 40 роківРозум, активність, молодість, патріотизм - таку характеристику він одержав від організаторів Чернігівського товариства української мови „Просвіта” на час становлення організації у 1989 році.

Невипадково, він - наймолодший - був з нами з нами 29—30 вересня 1990 року на конференції Товариства української мови імені Тараса Шевченка в місті Києві. Саме там було зроблено це заглавне та останнє фото цієї добірки.

Інші фотографії, які тут представленні, належать до діяльності Тараса після 2004 року, коли у мене з’явився цифровий фотоапарат.

Кожен може оцінити, побачити, що він обрав собі неспокійну долю. Його часто можна було помітити на сесіях, як міської, так і обласної ради, з відомими політиками, депутатами.

Я виклав УСІ фотографії, які вдалося знайти в своєму архіві.

Тарас ніколи не був моїм другом. Востаннє в одній команді ми перетиналися у 2003 році.

Він був мастак на різні витівки, як і належить розумному політтехнологу. Розум – це те, що змогла забрати тільки смерть.

Чи достатньо було в Тарасі позитивного - оцінить тільки Всевишній.

Нещодавно я прочитав у ювілейному журналі „Літературний Чернігів” оповідання Петра Сороки „Складне запитання”. Там Всевишній запитує чоловіка, який помер, що він зробив гарного у житті, чим може пишатися?

Кожен має відповісти на це запитання. Тарас – теж.

Источник:  http://svoboda.fm/

   9-10-2012, 10:58   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.