Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Administrator   
Понад 12 мільйонів гривень заплановано на ремонт доріг у дворах
П’ятнадцята сесія міської ради прийняла Програму покращення покриття доріг та проїздів у житловій забудові міста Чернігова на 2012-2016 роки. Аналогічна програма діяла і протягом кількох останніх років.

Будь-яке асфальтобетонне покриття має термін служби. Є певні нормативні вимоги до його якості, але в даний час покриття внутрішньоквартальних доріг, проїздів і тротуарів їм не відповідає. По-перше, споруджувались вони в період масової забудівлі у 60-80-ті роки минулого століття і з того часу практично не ремонтувалися. Навіть якби не було ніякого іншого навантаження, а лише природні (мороз, спека, дощ, сніг), ніякий асфальт би не витримав. По-друге, за останні 20 років транспортне навантаження у дворах збільшилося у десятки разів. Це не перебільшення, бо тепер біля будинків цілодобово паркуються десятки приватних автомобілів. По-третє, є необхідність усюди облаштувати майданчики для збирання сміття, а де вони пошкоджені — відновити. Бо теперішня схема передбачає встановлення контейнерів, а подекуди до контейнерів важко дістатися.
Усе це «господарство» знаходиться на балансі комунальних підприємств міської ради — ЖЕКів та житлових об’єднань.

Джерелом фінансування прийнятої Програми є міський бюджет. Було б просто чудово, якби коштів додали підприємства, що розташовані поблизу та користуються згаданими дорогами і проїздами, але про соціально відповідальний бізнес нам залишається тільки мріяти.
За п’ять років міський бюджет планує спрямувати на реалізацію програми понад 7,3 млн. грн. на капітальний ремонт і майже 4,8 млн. на поточний, загалом 12,116 млн. грн.

Це дуже пристойні кошти, причому вже у 2012 році вартість робіт має скласти 2,35 млн. грн. Головним розпорядником коштів буде міське управління ЖКГ, а одержувачами коштів — комунальні підприємства. Загалом має бути відремонтовано 60 тис. мІ дорожнього покриття, воно буде приведене у відповідність до нормативних вимог. Заплановано облаштувати 27 майданчиків для встановлення сміттєконтейнерів. Уся програма розписана по роках, по комунальних підприємствах, по ЖЕКах і навіть по конкретних адресах із зазначенням обсягів робіт. Усього ж у 2012 році буде відремонтовано 10 561 мІ внутрішньоквартальних доріг. Якщо когось цікавить, може знайти докладні дані в додатках до відповідного рішення 15-ї сесії на сайті міської ради.
У цілому програму можна оцінити позитивно, хоча паралельно треба було б вирішити ще кілька питань. Насамперед, відремонтувати освітлення цих же доріг, проїздів, майданчиків для збору сміття тощо.

   17-01-2012, 12:24   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.