Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Бізнес-проект чернігівських мікробіологів - один з найактуальніших в УкраїніІнвестиційний проект "Виробництво сучасних мікробних препаратів на основі корисних мікроорганізмів", розроблений чернігівськими науковцями, був презентований на ІІІ Міжнародному інвестиційному бізнес-форумі країн-учасниць СНД "Ялтинські ділові зустрічі", який проходив 27-29 вересня.

Право бути представленим на такому високопредставницькому заході він виборював у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України. Всього там було розглянуто 150 бізнес-проектів. На ялтинський форум потрапило близько 30-ти.

"Проект чернігівських мікробіологів мені дуже сподобався. Це один із серйозних проектів, якому, я вважаю, треба давати зелене світло", - сказала експерт Міністерства, кандидат економічних наук Інеса Шестова.

Пропозиція організувати в Україні виробництво вітчизняних мікробних препаратів на форумі в Ялті була розміщена на виставковому стенді і озвучена на пленарному засіданні. Її почули представники солідних фінансових структур, зокрема, ВТБ-банку та Євразійського банку розвитку. Директор Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААНУ Наталія Буняк поспілкувалася з експертами, відповіла на всі запитання зацікавлених фахівців, залишила їм контактні дані.

Проект чернігівських мікробіологів був у Ялті єдиним від Чернігівщини та Національної академії аграрних наук україни. Він передбачає будівництво біофабрики з виробництва близько 400 гектарних порцій мікробних препаратів. Потреба в інвестиціях - 1,7 млн. дол. США, термін окупності - 3 роки. Сьогодні чернігівські фахівці виготовляють мікробні препарати в лабораторних умовах. Замовлення на них щороку зростає, і наявних потужностей все частіше не вистачає. Інвестору, який забажає вкласти гроші у створення в Україні нової галузі промисловості чернігівські вчені готові надати приміщення та забезпечити всебічний науковий супровід.

Як відомо, застосування препаратів, створених на основі корисних мікроорганізмів, дозволяє агровиробникам економити до 50% мінеральних добрив, а відтак і коштів. Водночас зменшувати хімічне навантаження на довкілля і оздоровлювати доволі занітрачені на сьогодні ґрунти. Виробники, які хоча б раз скористалися препаратами чернігівських спеціалістів, уже від них не відмовляються - надто очевидним є економічний ефект.

Источник:  http://svoboda.fm/

   4-10-2012, 11:07   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.