Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Дізнатися більше про свого бізнес – партнераДержавна податкова інспекція у м. Чернігові ДПС інформує, що нещодавно запровадили електронний податковий сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера».

Зазначеним сервісом доповнили вже існуючі на офіційному веб-порталі ДПС України електронні податкові сервіси «Анульовані свідоцтва платників ПДВ», «Адреса масової ре¬єстрації платників податків», «Реєстр платників ПДВ».

Такі сер­віси дають можливість перевіряти у відкритих для загального користування податкових джерелах (базах даних) інформацію (зокрема, з питань оподаткування) відносно будь-якого платника податків, необхідну для укладання господарських відносин з потенційними бізнеспартнерами, та попереджати вста­новлення ділових зв’язків із нечесними суб’єктами.

Скористатися за допомогою такої податкової послуги інформацією з відкритих для загального користування баз даних ДПС України може будь-який орган держав­ної влади та місцевого самоврядування, фізична чи юридична особа.

Результат пошуку надається системою після формування запиту шляхом заповнення одного з двох полів: (або двох одразу), що ідентифікують платника податків: код за ЄДРПОУ або ідентифікаційний номер суб’єкта підприємнщької діяльності, а також найменування (назва) або прізвище, ім’я та по батькові підприємця. Після введення зазначеної інформації система здійснить пошук у базах даних ДПС України, в яких міститься інформація публічного характеру, та повідомить про результати пошуку.

Перевірка інформації про платника податків здійснюється за двома критеріями: перебування платника податків на обліку в органах ДПС та фактичний стан його розрахунків з бюджетом, що свідчить про наявність або відсутність у та­кого платника податкового боргу.

Новацією інтерактивного сервісу є те, що така перевірка не потребує відвідування податкового органу, в якому заре­єстровано юридичну особу або за місцем проживання індиві­дуального підприємця, а здійснюється не виходячи з офісу з використанням Інтернету.

Источник:  http://svoboda.fm/

   3-10-2012, 12:08   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.