Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Податківці контролюють оренду житлаЗагальновідомо, що ціни на оренду житла, гаражів, складів та інших не житлових приміщень «кусаються», а доходи виміряються багатозначними цифрами.

Але, на жаль, у багатьох власників з’являється неабияка спокуса такі доходи приховати.

Повідомляє представник податкова інспекція у Чернігові, Алла Супрун.

Одним із завдань міських податківців, що здійснюють контроль за своєчасним і повним утриманням податку на доходи фізичних осіб, є виявлення та притягнення до оподаткування громадян, які ухиляються від декларування таких доходів.

Податківцями постійно проводиться аналіз інформації (об’яв) про здавання нерухомості в оренду, яка друкується у засобах масової інформації та електронній мережі Інтернет, розміщується у місцях масового перебування людей, на зупинках громадського транспорту, на дошках об’яв та інших місцях.

Здавання в оренду власної нерухомості може здійснюватися фізичними особами як у межах підприємницької діяльності, так і без реєстрації орендодавця як суб'єкта підприємницької діяльності, за їх вибором. Порядок оподаткування одержаних від здавання в оренду нерухомості доходів залежатиме від змісту укладеного договору.

На обліку у ДПІ у м. Чернігові знаходиться понад трьох тисяч фізичних осіб, які надають власне нерухоме майно в оренду та сплачують податок на доходи фізичних осіб.

Громадяни, які здають власне нерухоме майно у найм (піднайм, оренду) з порушенням встановленого порядку притягуються до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Источник:  http://svoboda.fm/

   3-10-2012, 12:07   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.