Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Податковий сервіс у Чернігові Поняття «податковий сервіс» це передусім якість, зручність, швидкість, доступність, комфортність для платників і, звичайно, відкритість перед ними. І це не абстрактне поняття, а цілком конкретний набір послуг, уже сьогодні доступних платникам податків – такою була тема проведення брифінгу з заступником начальника ДПІ у м. Чернігові ДПС Ларисою Сич.

- Одним із завдань, які виконуються ДПС України, є впровадження електронного контролю за обігом ПДВ шляхом залучення платників податків до подання податкової звітності та реєстрів податкових накладних у електронному вигляді, - поінформувала Лариса Сич.

Електронна податкова звітність запроваджується з метою полегшення роботи бухгалтерів підприємств та ФОП. Для налагодження електронного звітування потрібен лише комп’ютер, відповідне програмне забезпечення та вихід у мережу Інтернет.

Можливість подання звітності в електронному вигляді суттєво спрощує співпрацю платників податку та податківців. Програмне забезпечення електронної звітності автоматично виконує чимало спеціальних розрахунків, самостійно визначає допущені неточності, дає підказки щодо заповнення того чи іншого показника податкової звітності тощо.

На сьогоднішній день у ДПІ у м. Чернігові ДПС 99% платників ПДВ та 60% платників податку на прибуток подають звітність в електронному вигляді. «А це означає, що переваги електронного сервісу для платників податків є важливим чинником підвищення рівня адміністрування податків», - зауважила податківець.

Для зручності при ДПІ у м. Чернігові ДПС діє Центр видачі безкоштовних сертифікаційних електронних ключів.

Працюють співробітники сектору кожен день з 9-00 до 20-00, у п’ятницю до 18-15, за адресою: вул. Кирпоноса, 28, кім. №14, телефон за довідками 77 49 27.

Ірина БЕРЕГОВА

Источник:  http://svoboda.fm/

   26-09-2012, 13:01   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.