Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Молодь Чернігова і Олександр Соколов домовилися про взаємодію і підтримкуЩо потрібно зробити, аби в майбутньому Чернігів залишався містом, в якому хочеться жити, працювати, любити, ростити дітей і розвиватися? До того ж не лише людям в літах, а й найактивнішим нашим городянам – молоді?

Відповідь на це запитання знають молодіжні лідери Чернігова.

Керівники найініціативніших громадських організацій, студентських рад вишів міста зібралися в рамках масштабного форуму – обмінятися думками, досвідом та знаннями щодо того, як розвивати наше місто в майбутньому. До спілкування долучився Олександр Соколов – кандидат в народні депутати України, який і відкрив урочисто роботу Молодіжного форуму.

Олександр Володимирович переконаний: коріння більшості проблем нашого міста – знаходиться не в Чернігові, а в столиці. Це і брак належного фінансування з держбюджету багатьох цільових проектів міста. До того ж, про нас і наші проблеми у столиці просто не знають! Саме тому Олександр Соколов і прийняв відповідальне рішення – балотуватися в народні депутати України, аби на найвищому державному рівні добиватися вирішення найактуальніших для всіх чернігівців питань.

– Тільки таким шляхом можливо прискорити розвиток міста, зміцнити його економіку та зробити Чернігів зручним, привабливим і справді європейським містом. А от що в цьому контексті треба зробити для молоді у найближчі 5-10 років – ці завдання ви і маєте поставити. Сподіваюся на ваш професіоналізм. Я готовий спільно з вами працювати заради майбутнього нашого міста», – наголосив кандидат у народні депутати України Олександр Соколов.

Молодіжні лідери вважають: для того, аби Чернігову і справді стати містом, яке найбільше підходить для реалізації кар’єрних стартів молоді та їхнього комфортного життя необхідно чимало.

Валерій Семенець, керівник громадської організації «Клуб інтелектуальної молоді»:

– Чернігову дуже бракує єдиного молодіжного центру, де могли б спілкуватися молоді люди, які мають спільні ідеї, проекти, які вони могли б реалізувати. Перед початком Форуму я трохи поблукав територією колишнього Льотного училища. Там так само стоїть покинутий клуб, який Міністерство оборони невідомо для чого тримає. Але ж це – чудове місце для реалізації цієї ідеї! Олександре Володимировичу, нам потрібен цей клуб! Завдяки йому молоді буде де збиратися і спілкуватися.

Регіна Гусак, керівник громадської організації «Жменя»:

– Сьогодні чимало молодих ініціативних людей, з креативним та нестандартним мисленням мають чудові проекти, реалізація яких могла б змінити на краще багато сфер з життєдіяльності нашого міста! Однак через брак коштів для конкурсу молодіжних проектів – далеко не всі корисні напрацювання можливо підтримати. Тому є пропозиція пролобіювати в Кабінеті Міністрів України збільшення фінансування для молодіжних громадських організацій. Також Чернігів нині дуже потребує спортивного майданчика для занять альтернативними видами спорту.

Світлана Федорова, керівник міського громадського об‘єднання інвалідів «Шанс»:

– У взаємодії влади та громадських організацій наше місто багато в чому є піонером. Наприклад, Чернігів – єдиний в Україні за рахунок міського бюджету підтримує роботу цих організацій, надаючи кошти на оплату оренди приміщень чи комунальних послуг. І це суттєва підтримка! Але ще так багато потрібно зробити: запровадити безбар’єрну архітектуру – зручні пандуси, з‘їзди для візочників, а для дітей з особливими потребами – інклюзивну освіту, і зробити базу для тренувань наших спортсменів-паролімпійців.

Максим Корявець, представник Поліського фонду Міжнародних та регіональних досліджень:

– Нині місцеве самоврядування потребує розширення своїх повноважень, зокрема і децентралізації місцевих бюджетів. Тільки таким чином можливо зміцнити економіку в регіонах та збільшити вплив місцевих рад.

Також нині молодь потребує підтримки та розуміння з боку держави у сфері працевлаштування, забезпечення житлом і багато-багато іншого.

Олександр Соколов та керівники молодіжних громадських організацій підписали спільний Меморандум про співпрацю, підтримку і взаємодію.

Ті проблеми, які на Форумі озвучили молоді лідери, а також алгоритми їх вирішення стануть вагомою частиною програми та майбутнього плану дій у парламенті народного депутата від Чернігова Олександра Соколова:

– Обов’язково підтримуватиму всі ваші ініціативи, допомагатиму у вирішенні будь-якої молодіжної проблеми. – запевнив Олександр Соколов. – Працюватиму в парламенті на ваше благо, на благо всіх чернігівців, на благо України!

Такі зустрічі між майбутнім парламентарем і молодіжними громадськими організаціями Чернігова віднині стануть регулярними, – про це домовилися учасники Молодіжного форуму, адже взаєморозуміння і взаємна підтримка вкрай важливі для розвитку молодіжного руху в Чернігові.

Источник:  http://svoboda.fm/

   12-09-2012, 10:59   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.