Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
На школи міста повісять кредитЧернігівська міська рада має намір залучити кредит Північної екологічної фінансової корпорації НЕФКО для проведення заходів з енергозбереження у загальноосвітніх навчальних закладах. Про це йшлося під час зустрічі міського голови Олександра Соколова зі старшим менеджером НЕФКО Елізабет Паулінг-Тоннес.

Повідомляє прес-секретар чернігівського міського голови Ірина Синельник.

Міський голова поінформував представника фінансової організації про участь Чернігова у вже реалізованих міжнародних проектах з енергозбереження. Зокрема, про співпрацю з проектом GIZ "Енергоефективність у будівлях" та USAID "Реформа міського теплозабезпечення".

Олександр Соколов висловив зацікавленість у співпраці з НЕФКО щодо отримання 3 млн. грн. кредиту під 3% річних терміном на 5 років. Він уточнив, що зараз уже готується проектна документація щодо проведення заходів з енергозбереження у школах № 2, 9, 12, 20, 21, 27 та ліцеї №22.

- Ми свідомо обираємо найбільш проблемні об'єкти, або ті, де навчається багато дітей, - сказав він.

У рамках проекту у семи навчальних закладах Чернігова планується провести заміну вікон і зовнішніх дверей на металопластикові, утеплити дах, встановити системи автоматичного регулювання споживання тепла, замінити лампи розжарювання на енергозберігаючі люмінесцентні.

З міського бюджету на проведення енергозберігаючих заходів у якості співфінансування передбачається виділити 0,9 млн. грн. Термін окупності проекту складатиме 4 роки.

Е.Паулінг-Тоннес зауважила, що НЕФКО уже співпрацює з Житомиром та Івано-Франківськом, де місцеві муніципалітети виступають позичальниками напряму.

- По вашому проекту складено бізнес-план. Після його затвердження у центральному офісі НЕФКО ми надішлемо кредитну пропозицію, - сказала старший менеджер організації. Вона також підкреслила, що НЕФКО надає перевагу містам, які вже мають досвід співробітництва у міжнародних проектах. Крім того, почавши виплачувати кредит, місто отримує можливість ще залучити додаткові кошти.

Довідка

НЕФКО – Північна екологічна фінансова корпорація, створена у 1990 році п'ятьма країнами Північної Європи: Данією, Ісландією, Норвегією, Фінляндією та Швецією. Корпорація надає фінансову підтримку різним екологічним проектам, в основному, у країнах Центральної і Східної Європи, включаючи Росію, Білорусь і Україну.

Діяльність НЕФКО координується з головного офісу в Хельсінкі. Пріоритетними напрямами є економічно вигідні проекти скорочення викидів парникових газів, зниження забруднення навколишнього середовища токсичними речовинами.

НЕФКО управляє фондами у розмірі більше 300 мільйонів євро, а інвестиційний портфель Корпорації налічує близько 350 малих та середніх проектів у різних галузях промисловості.

Источник:  http://svoboda.fm/

   10-09-2012, 12:00   Просмотров: 610    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.