Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Чернігівські регіонали заборонили відеозапис засідань ОВК5 вересня 2012 року під головуванням заступника голови комісії, депутата Деснянської районної ради від Партії регіонів Сергія Авраменка (представник партії «Єдина родина») відбулося четверте засідання окружної виборчої комісії №205.

Майже трьохгодинні і часом безплідні суперечки між членами комісії і суб’єктами виборчого процесу в залі засідань Чернігівської міської ради почалися ще до офіційного початку засідання.

За наполяганням члена комісії, депутата Чернігівської міської ради від Партії Регіонів Світлани Федорової (представник партії «Руська Єдність») та довіреної особи кандидата в народні депутати, чернігівського міського голови О.Соколова, більшість від складу ОВК (10 членів) проголосували за заборону ведення відеозапису та видалення з зали засідань відеокамери уповноваженої особи від партії ВО «Батьківщина».

Більш того, за пропозицією члена комісії Миколи Фісуна (представник Партії регіонів), довіреній особі кандидата В. Дубеля, було винесено попередження (на підставі ч. 11 ст. 78 закону «Про вибори народних депутатів) начебто за порушення здійснені ним при спробі довести членам ОВК від Партії регіонів, що згідно закону уповноважена особа має право вести фото- та кінозйомку засідань комісії.

Крім того, після засідання комісії її голова, депутат Чернігівської міської ради від КПУ Валерій Солдатов (представник КПУ), який на цьому засіданні з невідомих причин відмовився головувати на користь заступника голови С. Авраменка, не надав суб’єктам виборчого процесу, щодо яких прийняті рішення комісії, завірених копій прийнятих постанов. І це відбулося не зважаючи на їхнє письмове звернення до керівництва комісії. В. Солдатов чомусь вирішив, що комісія приймала щодо цих суб’єктів виборчого процесу не постанови ОВК, а лише протокольні рішення.

Член комісії Сергій Соломаха (представник УНП) наголосив, що вважає ці рішення ОВК незаконними і оголосив про наміри надати Окрему думку до протоколу №4 засідання ОВК №205 від 5 вересня 2012 року на ці рішення, як це передбачено законодавством.

Таке перешкоджання прозорості виборчого процесу чернігівськими регіоналами на тлі майже мільярдних бюджетних витрат, за ініціативою уряду Азарова-Януковича, на встановлення відеокамер на усіх виборчих дільницях України, не може не насторожувати.

Источник:  http://svoboda.fm/

   7-09-2012, 10:17   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.