Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова, Новости культуры Чернигова   Автор: vadimklose   
Дитяча дискусія на виставціУ Чернігівській обласній бібліотеці імені В. Г. Короленка відкрили виставку з прав людини « Кожен має право знати свої права». Це 25 панелей, що містять цікаву й ілюстровану інформацію про права та свободи людини. Особливість виставки в тому, що у якості екскурсоводів виступають діти. Для чернігівців екскурсоводів відібрали серед учнів 11 колегіуму. Саме вони з 3 по 12 вересня пояснюватимуть жителям міста їх права та свободи і даватимуть практичні поради.

Мета виставки – вплинути на офіційну та неформальну освіту і показати, як виставка може бути потужним освітнім інструментом для навчання правам людини. Це своєрідний методичний посібник, який дозволяє за допомогою коротких текстів та візуальної інформації створити майданчик для навчання та дискусії, - пояснюють організатори.

Діти знайомі з експозицією всього кілька днів. Вони прослухали курс тренінгу про права людини. Але з кожного посту виставки можна говорити годинами, а то й тижнями. То ж, основну ставку організатори роблять на дискусії та взаємне збагачення юних екскурсоводів і екскурсантів. Роздуми дітей – це головне у нашій виставці, - наголосив координатор Всеукраїнської програми «Розуміємо права дітей» Сергій Буров.

Також організатори обіцяють цікаві заходи протягом екскурсій і надають безкоштовно цікаву і корисну літературу про права людини.

Виставка пересувна. Організатори планують об’їхати з нею й інші регіони. В Чернігові вона працюватиме щодня з 11 до 17 години.

Переглядаючи виставку можна буде одразу ж звернутися за правовою допомогою.

Загалом виставку можна об’єднати в кілька інформаційних частин: «Еволюція прав людини», «Цінності прав людини», «Окремі аспекти прав людини» і «Права дитини». Молоді екскурсоводи розказують про кілька з них по черзі. Вони звертаються до власного досвіду та особистих спогадів і знань екскурсантів.

Замість нудних дорослих екскурсоводів перед школярами-глядачами постануть оповідачі такого ж віку і з такими ж проблемами. Чи цікаво це буде? Про це можна дізнатися з книги відгуків.

Источник:  http://svoboda.fm/

   4-09-2012, 10:55   Просмотров: 997    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.