Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Міськрада зберегла Ялівщину!Депутати включили до розгляду питання «Про надання статусу регіонального ландшафтного парку лісопарку в урочищі «Ялівщина» Під час затвердження порядку денного 24-ї сесії Чернігівської міської ради 6 скликання.

Повідомляє відділ зв’язків з громадськістю міської ради.

Виступаючи з доповіддю з цього питання, Олександр Соколов підкреслив, що питання визначення статусу Ялівщини та збереження рекреаційної історичної зони міста вже давно знаходиться на вістрі уваги міської влади і громадськості міста.

Робота зі збереження заповідної території Ялівщини триває з 2008 року, а торік міська рада на пленарному засіданні 16 сесії вирішила до визначення статусу лісопарку "Ялівщина" ввести тимчасові обмеження (мораторій) на передачу у власність та оренду, зміну цільового призначення юридичним і фізичним особам земельних ділянок незалежно від форми власності у районі лісопарку Ялівщина в межах зони охорони археологічного культурного шару та зони охоронюваного ландшафту, визначених на основі проекту "Детальний план території. Функціонально-планувальна організація лісопарку "Ялівщина".

Депутати підтримали ініціативу міського голови та прийняли рішення порушити клопотання перед Чернігівською обласною радою щодо надання статусу регіонального ландшафтного парку лісопарку в урочищі «Ялівщина».

Олександр Соколов доручив управлінню архітектури та містобудування міської ради підготувати відповідну документацію до Українського державного науково-дослідного інституту проектування міст "Діпромісто" та пояснив, що визначення території, якій надаватиметься статус охоронної зони, згідно з чинним законодавством знаходиться у компетенції Державного управління охорони навколишнього природного середовища.

Источник:  http://svoboda.fm/

   3-09-2012, 11:22   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.