Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова, Криминальные новости   Автор: vadimklose   
Ялину в Чернігові зрізали як суху Такий висновок зробила комісія із фахівців комунального підприємства «Дільниця з контролю за благоустроєм» Чернігівської міськради, представників комунального підприємства «Зеленбуд» та екологічної інспекції.

Про це «Високому Валу» повідомив начальник служби з благоустрою КП «Дільниця з контролю за благоустроєм» Чернігівської міськради Володимир Приходько.

За його словами, дерево зразали 15 серпня після надходженні коштів. Обстеження комісії зі складенням відповідного акту відбулося 5 липня.

Нагадаємо публікаціюЖиву красуню зрізали. Майже миттєво (фото) викликала резонанс серед громадських екологів та жителів Чернігова.

- Дерево знаходилося на міській землі напроти будинку 47 по проспекту Миру і обслуговує його КП «Зеленбуд», - говорить Володимир Приходько. - Щороку планово проводиться обстеження на придатність, а також обрізання дерев. По цій ялині також було проведено обслідування. Її діаметр становив 52 см. Якісний стан - незадовільний, підлягає знесенню - таким був висновок комісії. Причина – на 70% суха. Цей акт погоджено із КП «Зеленбуд» та екологічною інспекцією.

- В публікації йшлося , що пеньок підказував – дерево ж не трухне.

- Оцінити по пеньку стан дерева неможливо. Згідно з вимогами закону – починаємо обстеження дерева з висоти 1 метр із 30 сантиметрів.

Володимир Приходько звернувся з проханням: у разі спірних питань з приводу дерев у Чернігові , які знаходиться на землі міста, вислуховувати і висновки фахівців КП «Дільниця з контролю за благоустроєм» Чернігівської міськради

Источник:  http://svoboda.fm/

   23-08-2012, 10:23   Просмотров: 1034    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.