Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Масани, сміття – вічна тема та проблемаУ Чернігові триває процедура закупівель на ліквідацію токсичних ставків-накопичувачів. Вони розташовані на полігоні твердих побутових відходів у Масанах.

Повідомляє прес-секретар чернігівського міського голови Ірина Синельник.

-Цю проблему категорично потрібно вирішувати. Полігон не настільки проблемний, як ці ставки-накопичувачі, - наголосив міський голова.

За словами міського голови, у ставках акумульовано 130 тис. м. куб рідких токсичних відходів. Експлуатація ставків зупинена у 2005 році, але досі їх не ліквідовано, що позначається на стані навколишнього середовища у Чернігові.

Вже розроблена проектно-кошторисна документація з будівництва установки з ліквідації рідких токсичних відходів, зараз проводиться процедура закупівлі, - сказав О.Соколов. Проектна потужність установки – переробка 50 куб. м. відходів на добу.

Для проведення робіт з утилізації у міському бюджеті є 5,5 млн. грн., що менше від потреби на 1 млн. грн. Розв'язання проблеми значно прискорилося за участі обласної та центральної влади. Місто б погодилося взяти установку для ліквідації токсичних відходів у тимчасове користування, а потім передати іншим містам, адже проблема накопичення рідких токсичних відходів промислового виробництва не є унікальною у всеукраїнському масштабі.

Источник:  http://svoboda.fm/

   6-08-2012, 12:42   Просмотров: 778    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.