Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Свято вірусних гепатитівСвітова громадськість 28 липня відзначила День боротьби з вірусними гепатитами, який започаткований за рішенням Всесвітньої Організації Охорони здоров’я. Ініціаторами акції в Україні виступили - Міжнародний фонд «Відродження» і Міжнародний Альянс ВІЛ/СНІДу в Україні.

Повідомляє Чернігівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У суботу проводилася профілактична робота щодо поінформованості населення про вірусний гепатит С та захворювання, до яких він призводить. Особливо ця робота спрямована на підлітків та молодь.

В Україні, за статистикою, понад 2 мільйони громадян інфіковані вірусними гепатитами. Більша частина населення не мають доступу до діагностики та лікування.

Чернігівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з клінікою при обласній дитячі лікарні провели 24 та 26 липня профілактичні бесіди серед підлітків, які відпочивають у дитячих оздоровчих закладах Чернігова «Зелений Гай» та «Дружба».

Лікарі та соціальний працівник розповіли молоді про негативні наслідки гепатитів С і В та захворювання, що передаються статевим шляхом. Також заклади та діти отримали корисну рекламно-інформаційну продукцію.

Источник:  http://svoboda.fm/

   1-08-2012, 11:39   Просмотров: 703    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.