Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
П’ятничний референдум із відомим результатом? Про це говориться в документі, текст якого одержала редакція «Високого Валу».

Повідомляється, що цей захід спрямований на популяризацію інституту місцевого референдуму.

Мета благородна: поширення серед чернігівців інформації про одну з форм прямої демократії – місцевий референдум.

Однак, «Високий Вал» невипадково вчора поширив інформацію «Апарат Чернігівської міськради готує псевдонародне віче (фото)» .

За наявною інформацією, на «референдум», про який практично не було повідомлено чернігівцям, вони повинні визначитися з підтримкою наступних питань:

- програму ремонту дахів,

- окультурення «Ялівщини» однією відомою тогово-будівельною фірмою,

- наведенням порядку з бездомними собаками - виділення коштів на це.

До того ж, до участі у референдумі "запрошені"працівники ЖКХ та інші чернігівці, які працюють у бюджетних організаціях міста.

Проводиться він сьогодні, о 10:00 в приміщенні Чернігівського міськвиконкому. Викликає великий сумнів, що найактивніша частина чернігівців, не знаючи про цей референдум , у робочий час прийде і висловить свою думку.

І якщо він проводиться «за підтримки міського голови», то чому повідомлення про це нема навіть на офіційному сайті Чернігівської міськради»!?

Найбільше запитання чи дійсно нам таку тенденційну «демократію» несе

"Проект «Реформа інституту місцевого референдуму: участь громадян в урядуванні» реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень в межах спільної ініціативи Pact Inc., Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду Східна Європа.

Реалізація компоненту «Підтримка місцевих ініціатив» програми «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що виконується Pact Inc., стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), та фінансовій підтримці Міжнародного фонду «Відродження».»

Источник:  http://svoboda.fm/politics/chernigov/218043.html

   29-07-2012, 13:22   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.