Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Мережа клінік «Мать и дитя» представила соціальний проектВідомо, що майже кожна п’ята пара в Україні є безплідною. Причинами безпліддя у жінок є – хронічні захворювання, недоліковані статеві інфекції, шкідливі звички.

Дефіцит маси тіла чи ожиріння так само можуть знизити фертильність жінки, як і проблеми з овуляцією та інші порушення. У чоловіків - це патології, наслідки хірургічного втручання, паління, надмірне вживання алкоголю.

Через нездатність народити дитину приблизно 70% шлюбів, які не знаходять альтернативного вирішення проблеми - розлучається. Але справжнім порятунком і здійсненням довгоочікуваної мрії (народження дитини) стає репродуктивна медицина. Завдяки новітнім методам діагностики та лікуванню безпліддя в Україні 8 тис. пар стали щасливими і отримали довгоочікуване народження дитини. Це не тільки щастя для окремої пари чи родини, але й для всього суспільства. Усі ми знаємо про сумнозвісне загострення демографічної ситуації в Україні - за останні 20 років чисельність населення скоротилась майже на 6 млн. Статистика говорить, що на сьогоднішній день на 1 жінку припадає 1, 27 новонароджених. Ці показники набагато нижчі, аніж у Німеччині(1,37), Швеції(1,75) та Англії(1,74).

Світові медичні організації активно проводять дослідження спрямовані на удосконалення методів допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ). Витрачається мільйони доларів на вивчення причин безпліддя і розробку методів його лікування. Першій дитині, яка була зачата «з пробірки» зараз уже 20 років. Загалом у світі потреба в циклах ДРТ складає в середньому 1,5 тис. на 1 млн., в Україні ж щороку проводиться на зазначену кількість населення проводиться 216 циклів, тобто в цілому потреба у допоміжних репродуктивних технологіях забезпечена лише на 10%. Спеціалісти клініки «Мать и дитя» являються є постійними ініціаторами обговорення гострих питань з цього приводу. Вони - борці з безпліддям, які впевнені в тому, що безвихідних ситуацій не буває.

Так в Чернігові мережа клінік представила новий соціальний проект «Право на батьківство: вихід є!». На даний момент ситуація в місті така ж критична, як і по всій Україні. Статистика каже, що саме тут найвищий рівень смертності. Для того, щоб змінити ситуацію, потрібно, по-перше, дбати про здоров’я жителів міста, по-друге – проводити активну кампанію серед молодих чернігівчан з метою донесення інформації про профілактичні заходи, які допоможуть у майбутньому не мати проблем із народженням дитини і, відповідно, створенням повноцінної родини. Завдяки проекту мешканці Чернігівського регіону, що вже мають проблеми з репродуктивним здоров’ям, протягом літа отримують можливість пройти безкоштовну програму базового обстеження (чоловіка та жінки) в клініках «Мать и дитя», які працюють на правому і лівому березі в Києві.

«Щороку усі клініки, що входять до мережі «Мать и дитя», здійснюють близько 5 000 програм ЕКЗ (екстракорпоральне запліднення, так зване «штучне запліднення»). Завдяки новітнім технологіям тисячі подружніх пар здійснили свою заповітну мрію – народили дитину! Наш проект допомагає зробити лікування безпліддя доступнішим для жителів регіонів» - прокоментувала Наталія Данкович, доктор медичних наук, акушер-гінеколог, репродуктолог, генеральний директор мережі клінік «Мать и дитя».

Тамара, чернігівська пацієнтка клініки «Мать и дитя», яка завагітніла внаслідок екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) висловила свою вдячність Наталії Данкович: «Я щиро дякую клініці, що вона подарувала мені шанс! Дружній, по-домашньому теплий прийом лікарів вселив віру. Головне не тільки вірити, а й довіряти. Мені вдалося завагітніти і я тепер насправді щаслива!».

У Житомирі вже відбулася аналогічна прес-конференція і тепер житомиряни і чернігівці усвідомлені в тому, що вони мають досить великі шанси народити власну дитину.

Якщо у Вас виникли будь-які запитання або Ви бажаєте записатися на консультацію, звертайтеся за наступними адресами:

Клініка «Мать и дитя» на правому березі: Київ, вул. Макіївська, 8, тел / факс: +38 (044) 391 23 53, +38 (044) 464 16 72.

Клініка «Мать и дитя» на лівому березі: Київ, вул, Російська 54/15, тел.: +38 (044) 566 52 22, +38 (044) 576 65 18.

Источник:  http://svoboda.fm/politics/region/217792.html

   16-07-2012, 12:27   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.