Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ



играть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:



Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Стрижень стане чистим за три роки?!Таке питання хвилює не тільки громадськість, екологів, а й політиків. Скільки ж можна чути дорікання туристів, про таку «зелену запашну красу» посеред міста?

Проекти про очищення Стрижня міська влада опрацьовує і затверджує вже не вперше. Нарешті, визначили строк, у який річку мають повністю почистити.

Вода у Стрижні стане чистою вже за три роки! .. Якщо ситуація не зміниться, - заявив начальник управління ЖКХ Володимир Кривенко.

Він також пояснив, що наразі вже починається наступний етап робіт з очищення Стрижня. Спочатку почистять русло від військового госпіталю до проспекту перемоги, а згодом продовжать до вулиці Київської.

Крім цього, є проекти, які дозволяють не лише почистити, а й захисти річку. Вже введено штрафні санкції по виведенню стоків до річки. І не тільки у приватному секторі, а й для підприємств. Робота ведеться. Головне питання у фінансуванні, - наголосив пан Кривенко.

Також додав, що до упорядкування берегів річки буде залучено кошти інвесторів, державне фінансування.

Адже річка – це не лише проблема того регіону, територією якого протікає, а насамперед Всеукраїнська.

Десна одна з найчистіших рік України, не можна і далі залишати її притоку у такому стані.

Що насправді буде зі Стрижнем за три роки? Це залежить і від кожного чернігівця. Адже можна почистити, але ж головне – не забруднювати!

Источник:  http://svoboda.fm/politics/chernigov/217755.html

   12-07-2012, 11:41   Просмотров: 767    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.