Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
До міського голови звертаються по... покращення побутових умов Сьогодні до Олександра Соколова на особистому прийомі надійшло 19 звернень громадян. Усі звернення зареєстровані у відділі звернень громадян та соціальних питань міської ради, про що повідомив начальник відділу Сергій Кухаренко.

Переважна більшість звернень, що турбують мешканців міста, стосувалися вирішення соціально-економічних питань та житлово-комунальних проблем, покращення побутових умов. Міський голова взяв під особистий контроль проблемні питання та доручив їх виконання профільним заступникам і відповідним структурним підрозділам міської ради.

Під час проведення особистого прийому всі питання громадян, які звернулися до міського голови, були розглянуті. Заявникам надані кваліфіковані відповіді і роз’яснення. Крім того, про підсумки розгляду звернень всіх заявників буде повідомлено письмово.

Олександр Соколов запевнив, що законні вимоги та інтереси жителів міста при вирішенні проблемних питань з боку міської влади будуть враховані. Проте, ряд питань, з якими іноді звертаються громадяни, не входять до компетенції органів місцевого самоврядування, - пояснив міський голова.

Источник:  http://svoboda.fm/politics/chernigov/217261.html

   11-06-2012, 10:51   Просмотров: 786    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.