Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
На Масанах садочку не бувати. Поки щоЗ п’яти мільйонів гривень, що поступили з Держбюджету, депутати планували закрити будівництво травмпункту при міській лікарні № 2 та завершити проведення ремонтних робіт по дитячій поліклініці № 1. Але, як повідомив заступник мера – начальник фінансового управління Віктор Бистров, дитяча поліклініка № 1 потрапила в список фінансування з Державного фонду регіонального розвитку, в на ці цілі передбачили 6,154 млн. грн.

Депутати пропонували направити вивільнені 2 млн. грн. на будівництво дитячого садочка, але цю ідею не підтримав мер міста Олександр Соколов. На його думку, коштів вистачить лише на фундамент, так що розпочинати будівництво недоцільно.

Олександр Соколов переконав депутатів, і 2 млн. грн були спрямовані на будівництво трансформаторної станції для КНС на Масанах – така пропозиція за декілька днів до сесії надійшла від заступника мера Олександра Сердюка.

Треба зазначити, що не всі депутати були згодні з такою ідеєю. Частина з них пропонувала будувати КНС та інші об’єкти мереж за рахунок забудовників. Мовляв, треба не тільки заробляти на будівництві житла, а й в вкладатися в розвиток інфраструктури міста. Але, нажаль, таких депутатів було не багато, і пропозиція мера взяла гору.

Що ж буде з дитячим садочком? На це питання відповів мер міста Олександр Соколов, зазначивши, що вже в серпні до міста будуть приїжджати високо посадовці, і скоріш за все вони знайдуть додаткові кошти.

То невже дитячий садочок стане розмінною монетою на майбутніх виборах?

Коментар - Олександр Соколов, мер міста:

– В минулому році, ви пам’ятаєте, у нас було прописано 7 млн. грн на будівництво першої черги дитячого садочка. Нажаль, ми не отримали цих коштів. Але я вважаю, що в наступній субвенції в повному об’ємі пуповинні надійти ці кошти. У нас є кошти, і ми зробимо КНС для району Масанів – вона вже необхідна.

Та кількість закладів і будівель, що ми побудували по І-му мікрорайону, без будівництва КНС просто зупиниться. Але для роботи КНС, повірте, мені цих 2 мільйонів «жалко до невозможности». Але якщо ми побудуємо КНС, для якої не буде електроенергії, то непотрібна і ця КНС. Починати будівництво садочка, щоб коштів вистачило тільки на фундамент та стіни? Треба комплексно вирішувати це питання.

Скажу відверто: у нас буде очікуватись декілька осіб високо посадовців, які приїжджають. Пам’ятаєте тролейбусну лінію на Масанах? Я сподіваюсь, що у серпні місяці нам вдасться вирішити це питання з фінансуванням, щоб у вересні розпочали процес…

Источник:  http://svoboda.fm/politics/chernigov/217200.html

   7-06-2012, 12:17   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.