Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Держбюджет дотував місто аж на 93,3%За інформацією заступника міського голови – начальника фінансового управління міської ради В. Бистрова з державного бюджету до міського бюджету Чернігова надійшла дотація вирівнювання в обсязі 38,79 млн. грн., або 93,3 %, до бюджетних призначень звітного періоду. Обсяг отриманих з загального фонду Державного бюджету України субвенцій склав 67,5 млн. грн., або 100 % до призначень І кварталу поточного року.

Доведений розрахунковий показник Міністерства фінансів України на 3 місяці 2012 року за доходами, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів, виконано на 104,5 %.

Виконання міського бюджету за підсумками І кварталу поточного бюджетного періоду проти відповідного періоду минулого року без урахування субвенції з державного та обласного бюджетів збільшилось на 39,49 млн. грн., або на 32,8 %.

Міська рада також внесла ряд змін та доповнень до рішення міської ради від 28 грудня 2011 року «Про міський бюджет на 2012 рік», зокрема, на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям – 172,85 тис. грн., на оздоровлення дітей у дитячому оздоровчому закладі санаторного типу «Дружба» - 299 тис. грн.

Крім того, депутати схвалили питання щодо будівництва каналізаційної насосної станції по вул. Красносільського за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток територій.

З метою посилення ефективності та вдосконалення роботи комунальних підприємств, для більш раціональних витрат коштів з міського бюджету та відповідно до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Чернігова на 2012-2014 роки, міська рада вирішила припинити діяльність комунальних підприємств «ЖЕК-2» та «ЖЕК-6» Чернігівської міської ради шляхом їх реорганізації через приєднання відповідно до комунального підприємства «Деснянське» та до комунального підприємства «ЖЕК-10» Чернігівської міської ради.

З огляду на це вирішено створити комісію з припинення діяльності вказаних підприємств у порядку, встановленому чинним законодавством України в строк до 1 листопада 2012 року.

Міська рада розглянула земельні та інші питання порядку денного і завершила свою роботу.

Источник:  http://svoboda.fm/politics/chernigov/217108.html

   1-06-2012, 20:11   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.