Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Від немовлят відмовляються рідшеГоловне завдання Центру – професійна допомога родинам у визначенні причин власних проблем і подальший спільний пошук можливостей для їх вирішення шляхом надання комплексу соціальних послуг: психологічних, юридичних, соціально-педагогічних, соціально-медичних, соціально-економічних.

Робота Центру здійснюється, перш за все, через раннє виявлення, облік та соціальний супровід сімей та осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах: сімейні конфлікти, насильство, бездоглядність дітей, порушення батьками прав дітей або невиконання батьківських обов’язків та ін.

У минулому році на обліку перебувала 151 сім’я та особа, які виховують 245 дітей. У І кварталі поточного року – 139 сімей та осіб, у яких виховується 230 дітей.

На особливому контролі перебувають родини, у яких зафіксовано факти насильства або жорстокого поводження з дітьми. Відповідно до діючого законодавства у місті відпрацьовано механізм співпраці відповідних структур, зокрема: служб у справах дітей, органів внутрішніх справ та ін., щодо попередження насильства у сім’ї.

З метою запобігання відмовам від новонароджених дітей при Чернігівському пологовому будинку працює Консультаційний пункт Центру, основне завдання якого - встановлення причин відмови та вжиття заходів для їх усунення, профілактика безвідповідального батьківства, надання комплексу соціальних послуг. За інформацією ЦСССДМ статистика відмов від новонароджених дітей зменшується.

Важливим напрямком діяльності Центру також є здійснення просвітницько-профілактичної роботи, спрямованої на формування позитивного ставлення до інституту сім’ї, планування сім’ї, утвердження здорового способу життя, попередження сімейних конфліктів та насильства.

Виконком міської ради визнав роботу Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо соціальної підтримки сімей та осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах, одним із пріоритетних напрямків його діяльності. Крім того, виконком дав доручення всім відповідним службам забезпечити більш ефективну координацію спільних зусиль щодо соціальної підтримки родин.

Источник:  http://svoboda.fm/it/chernigov/216863.html

   29-05-2012, 13:54   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.