Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Олег Шеремет обговорив "Засади регіональної політики" у комітеті ВРУВказаний законопроект підготовлено комітетом з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики Верховної Ради України відповідно до завдання Президента України В. Януковича щодо реформування системи державного управління регіональним розвитком, відповідного рішення Ради регіонів від 24 січня 2012 року, Національного плану дій щодо впровадження Програми економічних реформ та Постанови Верховної Ради України від 7 лютого 2012 року. Зважаючи на вищевказане, в Україні на часі прийняття закону у сфері регіонального розвитку, який відповідатиме кращим європейським традиціям.

Захід проводився за участі керівництва Верховної Ради України, представників комітетів ВРУ, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств, облдержадміністрацій, обласних та міських рад, а також, громадських організацій, провідних інститутів економічних, соціальних та політичних досліджень.

Коментуючи основні проблеми, порушені під час «круглого столу», Олег Шеремет підкреслив: «Сьогодні перед Україною стоять серйозні виклики зовнішнього і внутрішнього напрямку, які мають бути враховані під час формування політики розвитку держави. У цьому сенсі очевидною є необхідність модернізації державної регіональної політики».

Під час засідання зазначено, що Україна має використати переваги свого геополітичного розміщення як транзитної держави між Заходом і Сходом та підвищити рівень своєї інвестиційної привабливості.

Серед першочергових завдань сьогодення Олег Шеремет вважає ліквідацію диспропорції в рівнях розвитку регіонів, підвищення мотивації до нарощування власного економічного потенціалу регіону чи територіальної громади, запобігання міграції працездатного населення, особливо молоді, за межі країни.

Учасники заходу наголосили, що Україна на 21-му році незалежності стоїть перед викликом: або здійснити прорив і зайняти достойне місце серед провідних країн світу, або залишитись на узбіччі світового розвитку.

Для вирішення цього питання країні потрібна сучасна державна регіональна політика за умови досягнення національної єдності і концентрації сил, аби вчасно реагувати на глобальні виклики, що постали перед Україною. Таким був висновок учасників «круглого столу».

Як результат, в цілому було схвалено проект Закону України «Про засади державної регіональної політики», а запропоновані доповнення будуть обговорені на комітеті ВРУ.

Источник:  http://svoboda.fm/politics/chernigov/216892.html

   28-05-2012, 12:15   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.