Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Хворі та ув'язнені можуть стати джерелом для фальсифікаційЗгідно з повідомленням, в Чернігівські області ЦВК утворила на постійній основі 1 тис. 108 виборчих ділянок (на 7 ділянок більше, ніж було на останніх президентських виборах в 2010 році). З них 45 - спеціальні виборчі дільниці.

При цьому 40 утворено в стаціонарних лікувальних закладах, 5 - в установах виконання покарань. Найбільше спеціальних ділянок на постійній основі утворено в Чернігові - 15. Орієнтовна кількість виборців на момент утворення виборчих дільниць у стаціонарних лікувальних закладах становить 8 тис. 665 виборців (близько 1% виборців), а в установах виконання покарань - 1 тис. 701.

"Таким чином, до запланованого за законом надлишку бюлетенів при виготовленні в 0,5% до кількості виборців, які включені до списку виборців на кожній виборчій дільниці, додається щонайменше ще один відсоток зайвих бюлетенів", - підкреслив представник УНП Сергій Соломаха.

Він зауважив, що на виборах 2010 року було утворено всього 16 спеціальних виборчих дільниць для голосування виборців, які перебувають у лікувальних закладах області. При цьому спеціальні виборчі дільниці створювалися тільки в 8 районних лікарнях.

С.Соломаха назвав незрозумілим той факт, що голоси виборців, які перебуватимуть на лікуванні в Прилуцькій та Чернігівської районних лікарнях, будуть додаватися, відповідно, до підсумків голосування по м. Прилуки та м. Чернігова. А от голоси хворих з Ніжинської ЦРЛ, розташованої в м. Ніжин, - до Ніжинському району.

"Партія влади майже в 4 рази, в порівнянні з останніми виборами, збільшила кількість виборців, які перебувають під контролем адміністративного ресурсу, і створила умови для виготовлення додатково щонайменше ще одного відсотка зайвих бюлетенів", - констатував він.

Источник:  http://svoboda.fm/politics/chernigov/216852.html

   23-05-2012, 13:00   Просмотров: 530    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.