Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
У міськраді обіцяють дати кошти на зарплату працівникам чернігівських ПТУ19,5 мільйонів гривень можуть виділити депутати Чернігівської міськради на зарплати працівникам ПТУ завтра, 11 липня, на 10 сесії.
Про це повідомила заступниця начальника фінансового управління Олена Лисенко.
За її словами, кошти на фінансування ПТУ з’явилися через перевиконання міського бюджету.
До цього у редакцію svoboda.fm зверталися працівники ПТУ із скаргами на затримку виплати заробітних плат. Олена Лисенко зазначила: загалом, ПТУ просили 32 мільйони гривень на свої потреба, однак таких коштів у міському бюджеті немає.
За її словами, Кабмін профінансував потреби ПТУ лише на перше півріччя, потім їхнє утримання повинне було лягти на плечі місцевих рад. Утім, такої постанови уряд так і не ухвалив.
Олена Лисенко вважає, що до фінансування чернігівських ПТУ повинна долучитися й обласна рада, адже в них навчається лише третина жителів обласного центру, решта – приїжджі.
До цього в інтерв'ю "Українській правді" Міністр освіти Лілія Гриневич звинуватила у тому числі й Чернігів, який, маючи достатньо вільних коштів, не поспішає фінансувати ПТУ з власної кишені. За її словами, субвенції з держбюджету отримуватимуть лише ті місця, де є проблеми із наповненням казни.

   11-08-2016, 09:36   Просмотров: 220    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.