Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Операція «оптимізація»: 4-ту чернігівську лікарню ліквідують і скоротять близько 60 працівників58 медиків планують скоротити у рамках «оптимізації» Чернігівської міської лікарні №4.
Її, згідно з проектом рішення, винесеного на 10 сесію міськради, планують об’єднати із 1 міською лікарнею.
4 лікарню називають малопродуктивним закладом і за рахунок «оптимізації» хочуть скоротити 35 надлишкових ліжок, посилаючись на постанову Кабінету Міністрів України від 25.11.2015 №1024 «Про затвердження нормативу забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення».
Як йдеться у пояснювальній записці до документа, це дозволить зекономити міському бюджету понад 2,3 мільйона гривень.
1,9 мільйона з цих коштів – зарплата працівникам, яких збираються звільнити. Як повідомляв прес-службі міськради начальник управління охорони здоров’я Владислав Кухар, на роботу до 1 лікарні перейдуть лише лікарі із неврологічного і ревматологічного відділення.
Звільнених працівників у майбутньому збираються їх працевлаштувати. Утім, як стверджують працівники лікарні, дати роботу їм ніхто не обіцяв, а от заяви написати вже попросили.
Як збираються зекономити решту коштів – близько 400 тисяч гривень – незрозуміло. Наприклад, 200 тисяч гривень на вартості комунальних послуг заощадити навряд чи вдасться, адже до 1 лікарні переїдуть лише 2 відділення. В приміщенні 4 лікарні продовжить функціонувати поліклініка, до нього планують переселити і хоспіс, тобто, кошти на опалення все одно виділятимуться.
Працівники 4 лікарні, які звернулися до svoboda.fm, бачать у таких планах міської влади бажання повністю ліквідувати заклад на Шерстянці. За їх словами, «об’єднання» із 1 лікарнею – лише перший крок до цього. У подальшому, вже з наступного року, можуть ліквідувати і поліклініку.
Медики готові відстоювати свої права і збираються пікетувати 10 сесію міськради 11 серпня.
Зазначимо, 4 міську лікарню вже не вперше збираються «оптимізувати». 2009 року це збирався зробити попередник Атрошенка Олександр Соколов. У березні 2016 року у Чернігові із робочим візитом побував заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський, який вимагав скоротити кількість ліжко-місць.

   8-08-2016, 10:27   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.