Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
План реконструкції скверу Хмельницького в Чернігові. ОфіційноПроект реконструкції скверу імені Богдана Хмельницького у Чернігові був презентований 3 липня на засіданні Громадської при Чернігівському міському голові.
Пропозиції щодо нього спеціальна комісія вивчатиме до 10 серпня.
Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.
Представила проект реконструкції позаштатний радник міського голови з архітектурних питань керівник ПП «Портал-М» Тетяна Мазур.
Вона розповіла, що на даний час вже проведено обстеження скверу. Не секрет, що сучасний стан твердого покриття там дуже поганий. Обстеження показало також непридатний стан електричних мереж. Тому перше, що потрібно зробити - це повністю зняти покриття. Разом з цим буде замінено застарілий кабель. Замість асфальту, за проектом, буде покладена плитка.

Головною тезою проекту є те, що він передбачає реконструкцію і організацію в єдиний парковий простір, єдиний ансамбль не тільки території навколо пам’ятника Богдану Хмельницькому, а й усієї зеленої зони від центральної площі до вулиці Мстиславської.
Зокрема, бічні алеї, які йдуть уздовж театру, передбачається продовжити на територію скверу і в зеленій зоні об’єднати у напівколо. Натомість, центральна алея на цій ділянці припиняється.
Архітектор розповіла, що при роботі над цим проектом у запасниках чернігівського музею-заповідника був знайдений генеральний план цієї території від 61 року. Його автором був видатний архітектор Барановський, який займався тоді відбудовою зруйнованої під час війни П’ятницької церкви. І його проект теж передбачав саме таке розташування алей.
Окрім того, у проекті Барановського на території між П’ятницькою церквою і вулицею Шевченка розташована штучна водойма. Тетяна Мазур у своєму проекті пропонує втілити цю ідею, осучаснивши її. Архітектор вважає: навіть якщо будівництво водойми буде заплановане на більш пізній час, для нього розумно і потрібно заздалегідь закласти комунікації.
Окремим питанням залишається необхідність розвороту пам’ятника Богдану Хмельницькому обличчям до церкви і центру міста.
«Ви знаєте, що серед жителів міста з цього питання неодноразово точились дискусії. Ми звернулися в музей-заповідник, де отримали виборку, зміст якої наступний. З різних джерел, і в тому числі зі спогадів архітектора цього пам’ятника Андрія Антоновича Карнабеда відомо, що під час монтажу скульптуру силовим рішенням партійних органів повернули в бік тодішнього горкому партії. Плюс є дані про те, що неодноразово і окремі громадяни, і організації зверталися до різних інстанцій з пропозиціями розвернути цей пам’ятник.
Зараз постамент пам’ятника в дуже складному технічному стані. Згідно акту технічного висновку, який в нас є, цей постамент треба реконструювати. Під час цих робіт пам’ятник має буде обережно знятий. І потім у нас з вами є можливість, якщо цьому буде підтримка жителів міста, встановити його вже обличчям у бік площі. Таким чином було би підтримане і все композиційне рішення від центру міста», – зокрема сказала Тетяна Мазур.
Проектом реконструкції скверу також пропонується значне збільшення кількості паркових лав, огородження скверу вздовж вулиць Шевченка та Полуботка, будівництво ближче до вул. Мстиславської мережі дитячих велодоріжок тощо.
Після презентації всі присутні мали змогу висловити свої думки, зауваження та пропозиції. Після цього відбулося голосування, яким запропонований проект реконструкції скверу ім. Богдана Хмельницького громадською радою був прийнятий за основу.
За пропозицією Владислава Атрошенка, підтриманою громадською радою, створенаробоча група, яка до 10 серпня буде приймати і опрацьовувати всі пропозиції щодо реконструкції скверу. Ця комісія у співпраці з Тетяною Мазур і має визначитися з остаточним проектом. До робочої групи за бажанням увійшли архітектори, історики та громадські діячі з числа присутніх на громадській раді.
Також громадська рада одностайно висловилась за те, що роботи з реконструкції скверу потрібно починати вже в цьому році, а не відкладати на наступний.
Владислав Атрошенко звернувся до всіх учасників обговорення: «Цей сквер місту потрібен і його варто зробити на найвищому рівні. Ми повинні думати спільно, але не затягувати це». Він також висловив сподівання, що робота у сквері почнеться вже у вересні. Всі роботи малоймовірно завершити за рік, але протягом вересня-жовтня можна зробити чимало.

   6-08-2016, 10:56   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.