Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Про об'єднання двох лікарень у ЧерніговіУ Чернігові планується об’єднання двох лікарень: міської лікарні №4 (на вул. Текстильників, 36 у мікрорайоні Шерстянка), та міської лікарні №1 (на просп. Миру, 44).
Це питання виноситься на затвердження сесією Чернігівської міської ради, яка відбудеться 11 серпня 2016 року.
Про подробиці запланованого об’єднання цих лікарень розповів начальник управління охорони здоров’я міської ради Владислав Кухар:
Через злиття лікарні №4 з лікарнею №1 у житті жителів району Шерстянка змін не відбудеться. Поліклініка, лабораторія, фізіотерапія та їх лікарі залишаються на своєму місці. До приміщення лікарні №1 переводяться тільки два відділення – неврології та ревматології.
На сьогоднішній день жителі мікрорайону звертаються за медичною допомогою й до інших медзакладів. Якщо два відділення переїде, то я впевнений, що пацієнти не відчують якогось негативу у зв’язку зі змінами. Хворі, які будуть знаходитись у цих двох відділеннях, зможуть паралельно отримувати консультації лікарів з інших відділень, яких не було у лікарні №4.
Відділення, які переїжджають, пов’язані між собою функціонально. Це буде така ланка по комплексному наданню медичної допомоги не тільки постінсультним хворим, а й людям, які перенесли травми.
Вільні площі в міській лікарні №1 для такого об'єднання є.
Усі лікарі будуть працевлаштовані, адже кожен з них має великий досвід, вони є фахівцями у своїй справі. Всім відомо, що гарного фахівця не так легко знайти.
Після затвердження депутатами міської ради відповідного рішення на його виконання, згідно з законодавством, надається три місяці. За попереднім планом, остаточний переїзд буде організовано до 1 грудня.
Довідка
Ліжковий фонд закладів охорони здоров'я міської ради станом на 1 серпня складає 1455 ліжок, у т.ч.: Чернігівська міська лікарня №1 – 340 ліжок, Чернігівська міська лікарня № 2 – 535 ліжок, Чернігівська міська лікарня №3 – 245 ліжок, лікарня №4 – 135 ліжок, пологовий будинок – 200 ліжок. Показник забезпеченості ліжками складає 50,5 на 10 тис. населення.
Якщо співставити забезпеченість профільними ліжками на 10 тисяч населення по м. Чернігову і по Україні, то надлишковими є: неврологічні - 71, інфекційні - 58, судинно-хірургічні - 52, гінекологічні - 36, ревматологічні - 36, пульмонологічні - 28, кардіологічні- 25.
Очікується, що приєднання лікарні №4 до Чернігівської міської лікарні №1 дасть змогу оптимізувати надання амбулаторної та стаціонарної допомоги жителям міста. А саме, відбудеться збільшення кількості профільних фахівців в одному лікувальному закладі, з'явиться можливість більш широкого використання лікувально-діагностичної апаратури та обладнання. Розташування монопрофільних відділень у центрі міста, а не в районі "Шерстянки", буде більш зручним для жителів усіх інших районів Чернігова. Це також дасть можливість для покращення умов перебування пацієнтів у відділенні «Хоспіс».

   3-08-2016, 09:38   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.