Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Сплатили податки? То ще й «співфінансуйте» ремонт своєї вулиці!27 липня в Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Олександра Кириченка відбулося перше засідання комісії, яка створюється для організації роботи з благоустрою приватного сектору міста.
Комісія обговорювала проект «Програми розвитку інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору».
Цей проект, розроблений спеціалістами міської ради разом з депутатською ініціативною групою, а також депутатами Новозаводської та Деснянської районних у місті Чернігові рад, для багатьох жителів приватного сектору міста може стати реальною можливістю покращити умови свого проживання.
Йдеться про те, що після сплати податків з доходів, податку у вартості автомобільного пального та інших чернігівцям запропонують прямо фінансувати ремонт асфальту на вулиці. точніше, співфінансувати.
Про роботу із запровадження такої нової практики повідомляє прес-служба Чернігівської міськради. Зрозуміло ж, не згадуючи про сплачені чернігівцями податки.
«Співвідношення внесків мешканців і бюджету програма пропонує на рівні 30% на 70%. Проте, члени комісії запропонували й інші співвідношення, найбільш логічним і справедливим з яких було визнано оплату 20% мешканцями і 80% бюджетом (як і для ОСББ)», – йдеться у повідомленні міської ради.
Члени комісії також запропонували максимально спростити процедуру збору коштів населенням. Юридичному відділу міськради доручено запропонувати шляхи збирання коштів.
– І щоб … збудоване майно в комунальну власність. Щоб не виникло потім такого: «Я заплатив, тому оце мій шматок асфальту, не їздіть тут», – зазначив Олександр Кириченко.
– Почнемо з вулиць, які вже зараз готові до будівництв і ремонтів на умовах співфінансування, – сказав він також. – Якщо людина готова вкладати свої гроші, значить, там є гостра необхідність. Друга група – ті вуличкоми, які ще визначаються. Там ми робимо проекти, вносимо адреси в план на наступний рік – і поступово будуємо, починаючи з весни. Третя група – ті, хто чітко сказали: «Ми на умовах співфінансування нічого робити не будемо». Для цих вулиць у майбутньому можлива участь у якихось інших програмах, які у місті можуть з’явитися при наявності коштів. Але не в цій.
Комісія планує збиратися в міській раді щосереди об 11.00.

   29-07-2016, 08:27   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.