Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Перш ніж піти, прокурор підбив підсумки півріччяПрокурор області Віктор Носенко 22 липня (в останній день на посаді) провів підсумкову нараду за результатами роботи органів прокуратури області у І півріччі 2016 року.
Обговорено ряд актуальних питань реалізації прокурорських повноважень, насамперед у сфері боротьби із корупцією, протидією злочинності тощо.
З доповідями щодо конкретних результатів роботи за минулий період виступили перший заступник та заступники прокурора області, які більш детально зупинилися на напрацюваннях та проблемних питаннях на закріплених напрямах роботи.
Звернуто увагу на низку важливих питань, які потребують вирішення: подолання негативних тенденцій в динаміці та структурі злочинності; активізація стану протидії корупції, насамперед у фінансово-кредитній, банківській системах, агропромисловому та паливно-енергетичному комплексах; виявлення злочинів у сфері освіти, охорони здоров’я, земельних відносин та охорони довкілля. Заслухано керівників місцевих прокуратур щодо наявних недоліків у роботі та шляхів їх вирішення.
На завершення наради прокурор області акцентував увагу присутніх на необхідності подальшої активізації прокурорсько-слідчої діяльності: «Ми зобов’язані з найвищим ступенем відповідальності ставитися до виконання поставлених перед кожним із нас завдань».
За результатами роботи наради визначено додаткові заходи, спрямовані на підвищення ефективності роботи органів прокуратури області.

   25-07-2016, 13:11   Просмотров: 86    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.