Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Як вода з гусака?Позаминулого четверга, 30 червня, коли начальник міської поліції Сергій Кагітін не дотримався графіка прийому громадян, він нас запевнив, що подібне надалі не повториться. Розпочинатиме вчасно – о 16:00.
Як не повірити? Слово ж офіцера!
Довіряй, але перевіряй. Народ здавна так навчений – кого б і чого це не стосувалося.
І щоб нам у міській поліції не влаштували «зразково-показовий» захід, ми прийшли із запізненням – десь о 16:35. На той час секретарка вже запрошувала наступного відвідувача зі списку. З коридору на першому поверсі – похмурого, напівосвітленого – «на гору» до начальника.
Читайте також: «Як Гусак міську поліцію захищав… від народу»
До речі, для особистого прийому має бути відведена «кімната звернень громадян» – на першому поверсі, спеціально обладнана за інструкцією. Але приймати скаржників на другому поверсі керівництву зручніше. Бо за будкою-«акваріумом» чергового – територія з обмеженим доступом. Без дозволу – зась! А як бути людям з особливими потребами?!
– Сьогодні особистий прийом розпочався о 16:20, – в один голос повідомили громадяни з черги.
– Ми з Іваном Михайловичем прийшли першими, заздалегідь, о 15:30, але у черзі секретарка нас чомусь «посунула», – скаржиться Володимир Іванович. – У нашому садівничому товаристві «Заріччя» серйозні проблеми: 25 червня ми викликали поліцію, але досі – ніяких дій, тому вирішили прийти на особистий прийом до начальника.
– А як ви оцінюєте роботу поліції?
– Та ніяк. Он подивіться – знущаються над людиною. Ми налічили дев’ятьох поліцейських, а він – один.
У 101-у кабінеті, двері якого навпроти стільців для скаржників, картинка відкривалася не для слабких нервів: працівники поліції повалили чоловіка, притискаючи обличчям до підлоги, і тримали. Відвідувачі, які очікували прийому, намагалися втрутитися, щоб утихомирити запал правоохоронців. Однак ті відреагували тільки реплікою, що мають справу з наркоманом, який чинить їм опір…
– Навіщо облаштували кімнату допиту на першому поверсі? – не розуміє один із відвідувачів. – Може, щоб інших настрахати? Мовляв, проти лому – немає прийому.
По-перше, то не кімната допиту, там зазвичай щодня приймають громадян, які звертаються з заявами чи скаргами. По-друге, допит має проводитися без застосування фізичної сили.
Обурювалася побаченим і жінка, що сиділа поруч. Вона потребує захисту в «сусідських» війнах. Розповіла, як напередодні великодніх свят її побили і як вона викликала поліцію.
– Певний час зі струсом головного мозку провела у лікарні, – ділиться перебігом подій Тетяна Михайлівна. – Згодом з’ясувала, що той факт поліція взагалі не зафіксувала. Маю претензії і до роботи дільничного. До начальника поліції прийшла, щоб про все, що сталося, він дізнався особисто, і допоміг.
…О 16:45 біля виходу з міської поліції несподівана зустріч – пан Кагітін власною персоною. А за графіком – прийом громадян із 16-:00 до 18:00.
– Сергію Федоровичу, чому не дотримали слова і особистий прийом розпочали на 20 хвилин пізніше?
Він переконує, що цього разу був пунктуальним, і намагається з’ясувати прізвища тих, хто сказав про запізнення (давній міліцейський прийом).
– Не пишіть дурниць, – чи то радить начальник поліції, чи то… Сідає в машину і від’їжджає. Народ наполегливо чекає…
Як потім розповів Володимир Іванович, на особистий прийом до начальника вони потрапили десь хвилин через 15. Усе-таки повернувся начальник!
Тетяні Михайлівні також пообіцяв у всьому розібратися і захистити.
…Курчат по осені рахують.

   12-07-2016, 10:09   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.