Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Як Гусак міську поліцію захищав… від народуЩочетверга начальник міської поліції Сергій Кагітін проводить прийом громадян.
За графіком, «ходоків» мають вислуховувати з 16-ї до 18-ї. Але той, хто хоча б один раз приходив пожалітися міським міліціонерам-поліціантам, переконався: для останніх закон «Про звернення громадян» не писаний.
На аудієнцію потрібно записуватися заздалегідь, і приходити на 16-у без запізнень. Далі – за сценарієм. Після 16-ї до народу виходить секретарка. Декого вона вже знає в лице, декого – й на ім’я та по-батькові. Це, так би мовити, завсідники.
Новачків варто попередити: якщо ви сангвінік чи навіть меланхолік, то в коридорі поліції, не сумнівайтеся, – станете холериком. Адже, по-перше, не одні черевики доведеться стоптати, ходячи на такі особисті прийоми, бо розв’язувати ваші проблеми, очевидно, тут ніхто не поспішає. А по-друге, організація цього делікатного процесу випробовує ваші нерви на міцність (так, напевно, задумано).
Особистий прийом може розпочатися із запізненням на годину, а може й узагалі не розпочатися, як сталося минулого четверга 23 червня. Пан Кагітін шукав разом з особовим складом викраденого хлопчика. Принаймні, нам так сказали. Народ із розумінням поставився до операції «ы» і прийшов на прийом через тиждень. Звісно, людей стало більше.
За два тижні й кількість проблем зросла удвічі – у фойє першого поверху місць для сидіння всім не вистачило. Помешкання нагадувало вулик – гомінко і душно.
– У мене підвищений тиск, треба таблетку прийняти, – реагує на тривале очікування одна з відвідувачок і нервово шукає рукою паличку, – тут десь є вода?
– Не лише воду, але й туалет для відвідувачів тут не передбачили. Треба просити чергового, щоб пропустив пройти через службовий вхід у двір, – пояснили знавці процесу.
… Коли перевалило за пів на п’яту, почав назрівати «бунт».
– Народу скільки, коли ж начальник устигне всіх вислухати, прийняти рішення? Зрозуміло, якщо всіх і прийме, то лише формально, – розпочалися народні хвилювання.
Хтось кинув клич – потрібно підніматися на другий поверх до кабінету начальника. Адже той, хто повинен стояти на сторожі закону, не має права його порушувати. Тим більше – закону «Про звернення громадян».
Трьом найспритнішим жінкам таки вдалося «прослизнути» повз скляну будку-акваріум чергового, і тільки-но вони набрали на сходах темп, як із «низької дистанції» їх випередила секретарка. Напевно, ситуація штатна. А вже за лічені секунди нагору «летів» і черговий прапорщик, який щойно «проморгав». Як потім з’ясували, він – Гусак.
Секретарка кинулася швидше доповісти начальнику про некерованих тіток. Можливо, щоб його не застали зненацька в «пікантній» ситуації (припустимо, за чашкою кави).
А прапорщик грудьми загородив вхідні двері другого поверху, які відкривали прямий шлях до начальницького кабінету. Він мужньо продемонстрував готовність проявити силу, якщо виникне необхідність.
– Я захищаю державне майно, – пояснив коротко, – не маєте права без дозволу заходити до державного приміщення!
– Та це ж народне приміщення, тобто наше. І поліція – для народу!
– Державне! – стояв на своєму Гусак. – Ваше – у вас удома!
– Представтеся, будь ласка, щоб знати, хто порушує наші права.
– Гусак.
– А ім’я та по-батькові?
– Просто Гусак.
– Гусак – то й Гусак. А чому не пропускаєте?
– Тому, що на особистий прийом треба приходити по одному, а не втрьох!
Поважний птах стояв на своєму, доки секретарка не дала наказ пропустити всіх трьох ходоків.
Пан Кагітін, до його честі, вибачився, тому числі, і за свого Гусака. І переконливо обіцяв, що виправиться – особистий прийом розпочинатиме вчасно.
Доживемо до четверга.
P. S. Особистий прийом у начальника міської поліції – то серіал. Мексиканські відпочивають. Тож «Як Гусак міську поліцію захищав… від народу» – лише перша серія.
До речі, нещодавно пан Кагітін брав участь у засіданні «круглого» столу на тему: «Поліція та громада Чернігова: шляхи взаємодії». На нашу скромну думку, шлях до взаємодії починається з виконання ЗУ «Про звернення громадян». А вже потім – усе інше.

   2-07-2016, 09:57   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.