Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Чиновники свідомо завищують комунальні тарифи у Чернігові – експертиПідвищення тарифів для населення на послуги ЖКГ, які схвалив виконком Чернігівської міськради, є недостатньо обґрунтованими, а контроль за використанням отриманих коштів і зовсім відсутній.
Про це заявив громадський активіст Олександр Гашпар 24 травня під час експертного обговорення «Нові тарифи ЖКГ: нова якість чи нові побори?» у громадському прес-центрі «Ініціатива».
За його словами, комунальні тарифи у Чернігові і так не найнижчі, хоча рівень відшкодування і занижений.
«Але питання у контролі за якістю і наданням житлово-комунальних послуг, а також у виключенні корупційної складової, - зауважив громадський діяч. – Всі добре пам’ятають дебати, коли нам обіцяли зменшення тарифів, якщо виключити корупцію. Однак тарифи підняли, а корупційну складову, яка у нас вельми велика, ніхто не виключив. Особливо, враховуючи те, що послуги з дератизації та дезінсекції, якими, начебто, опікуються приватні структури, створені на базі санепідемстанції, фактично не надаються. Ніби й копійки, але суми набігають дуже непогані».
Олександр Гашпар вказав також на те, які можливості для сумнівного заробітку комунальникам надає відсутність планів прибудинкових територій.
«Але ж гроші на їх утримання становлять левову частку тарифу, – наголосив він. – А 5 квадратних метрів, приплюсовані до прибудинкової території, дає ЖЕКу додатково 700 гривень «з повітря». І так – з кожного будинку».
Тому, на думку громадського експерта, проблема полягає не лише у підвищенні тарифів, але й у відсутності контролю за використанням отриманих коштів. Присутній у прес-центрі керівник одного з чернігівських ЖЕКів, який не представився, не погодився з цим твердженням. Мовляв, житлові контори коштів не крадуть.
Висновки, до яких дійшли експерти, звелися до наступного. Нові тарифи потребують корекції у бік зменшення вартості прибирання і збільшення на поточний ремонт будинків. Тарифи можуть бути нижчими, як свідчать розрахунки ОСББ, тобто їх свідомо завищують міські чиновники.
Зовнішньої структури, невключеної до чиновницької вертикалі, що мала б перевіряти обґрунтованість плати за комунальні послуги, немає.
Нагадаємо: у середньому тарифи на комунальні послуги у Чернігові виконком вирішив збільшити на 160%.

   25-05-2016, 10:19   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.