Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Вночі Микитась вирішив піти на вибори по 206 округу?Газету про "людину з поліським характером" розповсюджують на території 206 виборчого округу.
Ось зразок – свіженька періодика з колишнього райцентру – селища Олишівка.
Тобто виборча кампанія Микитася запущена повним ходом.
Хоча ж ще тільки вчора Svoboda.FM наводила вчорашні ж таки слова цієї «людини з поліським характером», мовляв, «і я – не я, і хата не моя».
Вона (людина ця) казала, що поки що не прийняв рішення щодо висунення своєї кандидатури на виборах народного депутата по 206 виборчому окрузі. А також що не знає, чому Владислав Атрошенко назвав його кандидатом.
Невже Микитась за одну ніч все ж таки прийняв рішення балотуватися у 206 окрузі, встиг тут же вночі зібрати команду передвиборчого штабу, яка враз підготувала до друку матеріали про нього, серед ночі домовилася про негайний друк, до ранку віддрукувала та ще й розвезла роздати по селам округа?
До речі, знову ж таки вчора редакція Svoboda.FM запримітила спробу парашутиста-Микитася «примазатися» до території 206 округу через малу батьківщину дружини. Мовляв, ось саме через це болить душа за округ. Сьогодні бачимо новий фокус!
Якщо спроба з дружиною ще сяк-так, і посперечатися можна, то ось з «поліським характером – просто потужна знахідка!
По-перше, що воно таке – характер? Його не помацаєш і не заперечиш на зразок «та ні, не поліський якийсь».
По-друге, полісся – не лише Чернігівщина, і можна мати на увазі, натякати, зрештою навіть говорити, що до Полісся належить і територія зони відчуження, де працює «УкрБуд», а Микитась з того має собі на чім красиво приїхати на прес-конференцію в окрузі.

   14-05-2016, 14:09   Просмотров: 160    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.