Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
По чім пісок направо і «наліво»В підсумковому акті за результатом перевірки діяльності КП "Дільниця з контролю за благоустроєм Чернігова" говорилося, що продаж піску з намиву "Лісковиця", який є комунальною власністю, комунальним підприємствам міста для комунальних потреб (дитячі пісочниці, посипання доріг взимку тощо) за кошти місцевого бюджету по ціні 19 грн за тонну – неправильна і недоречна господарська операція.
Мовляв, це те ж саме, що батько, який виростив картоплю, продавав би її своїм дітям, аби ті змогли нагодувати його онуків.
З цим повністю погоджувався Сергей Гарус, який пропонував передати пісок на баланс "АТП-2528", встановити засоби контролю за в'їздом техніки на територію намиву, а комунальним підприємствам відпускати пісок за символічну плату.
Мабуть, «щось пішло не так». Бо завтра на виконкомі Чернігівської міської ради комунальним підприємствам міста, які дотуються з місцевого бюджету, хочуть встановити «символічну плату» за тонну піску в розмірі 19,12 грн.
До речі, сторож, він же завскладом намиву "Лісковиця", їздив на роботу на "Хюндай Туксон", поява якого не дивна, з огляду на те, що пісок роками викрадався і вивозився певними особами (які були вказані в вищезгаданому акті).
Але чомусь тих осіб прокуратура Чернігівської області не викликає на допити і не проводить з ними процесуальних дій. Може, вони забезпечують будматеріалами будівництво прокурорських будинків на вулиці Жабинського?

   5-05-2016, 09:29   Просмотров: 119    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.