Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Міськрада Чернігова дала відкоша, а не декларації депутатівВиконавчий комітет Чернігівської міської ради відмовився надати Чернігівській громадській організації «Освітній центр «Ініціатива»» копії декларацій про доходи та майно міського голови, секретаря, заступників та депутатів.
Таку відповідь, за підписом заступника міського голови Сергія Фесенка, отримала «Ініціатива», про що і повідомила Svoboda.FM.
Зокрема, у відповіді зазначається, що відповідна інформація має бути впродовж місяця оприлюднена на сайті ради.
Таким чином, посадові особи Чернігівської міськради грубо порушили норми Закону «Про доступ до публічної інформації», який, зокрема, говорить у ст. 22 ч. 2: «Відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації».
Чернігівський «Освітній центр «Ініціатива»» залишає за собою право звернутися до Уповноваженого з прав людини з метою притягнення відповідних посадових осіб Чернігівської міськради до адміністративної відповідальності, та примусити надати запитувану організацією публічну інформацію.
Додамо, що під час каденції попереднього міського голови Чернігова Олександра Соколова «Освітній центр «Ініціатива»» звертався з подібним запитом і завжди отримував повний пакет декларацій міського голови, заступників, секретаря та депутатів, які подавали свої декларації до міської ради.
Нагадаємо, що 5 квітня Чернігівська громадська організація «Освітній центр «Ініціатива»» звернулася до Чернігівської міської ради, як до розпорядника інформації, з проханням надати копії декларацій Чернігівського міського голови, його заступників та всіх депутатів ради за 2015 рік.
Згідно законодавства, декларації мають подаватися за місцем роботи. Відповідно, міським головою, його заступниками та депутатами, які працюють в міській раді, а також депутати, які є самозайнятими, безробітними та пенсіонерами.
Решта ж народних обранців має подавати декларації за своїм основним місцем роботи, а у міську раду подавати лише довідку про подання декларації.
Водночас, депутати, ухвалюючи Регламент Чернігівської міської ради, взяли на себе зобов’язання подавати та оприлюднювати декларації всіх депутатів, не зважаючи на місце роботи.

   12-04-2016, 09:48   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.