Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Атрошенко розпорядився набрати чернігівців до арміїЧернігівський міський голова розпорядився організувати та провести черговий призов громадян України на строкову військову службу.
Про це йдеться у розпорядженні міського голови № 107-р від 1 квітня.
«Організувати та провести у місті заходи призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань з 05 квітня до 30 червня 2016 року, відправку громадян України до військових частин здійснити з 05 травня до 30 травня 2016 року», – сказано документі.
Начальник управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради В. Кухар має забезпечити виділення до призовної дільниці Чернігівського об’єднаного міського військового комісаріату медичного персоналу та вирішити інші пов’язані технічні питання.
Зокрема – забезпечити безкоштовне для всіх призовників (за направленням військкомату з 5 квітня до 30 червня) проведення медичного, флюорографічного, електрокардіографічного обстеження і проведення аналізів.
Начальник управління ЖКГ міськради Я. Куц до 25 квітня має забезпечити оповіщення призовників про виклик їх до військкомату. Підтвердження цього надати військкомату до 1 травня.
Начальник управління освіти міськради В. Білогура має узгодити з управлінням освіти і науки ОДА питання оповіщення призовників, які навчаються, та надання їм довідок встановленого зразка.
Є завдання і начальнику Чернігівського відділу поліції С. Кагітіну. Навіть декілька. До 21 квітня надати до військкомату списки осіб 1990–1996 р.н., які встряли у кримінальні пригоди (слідство, суд тощо).
І, звісно ж, під час проведення призову поліція має організувати розшук, затримання і доставку до військкомату громадян, які ухиляються від проходження призовної комісії. Та й поліцейських у військкомат відрядити на період 5 квітня - 30 червня.

   9-04-2016, 10:14   Просмотров: 122    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.