Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
«Вдаримо петицією по пішоходах!»Чернігівська міськрада порушила законодавство "Про звернення громадян" і Статут територіальної громади Чернігова – замість 10 робочих днів, відведених на розгляд електронної петиції, розглядала 22 робочі дні петицію щодо повернення тротуару на просп. Миру, 33 ( біля готелю «Україна») пішоходам.
Тобто посадова особа міської ради, відповідальна за дотримання терміну розгляду петицій, вчинила адміністративне правопорушення.
Та й сама відповідь, яку замість посадової особи Чернігівської міськради чомусь надав керівник комунального підприємства "Дільниця з контролю за благоустроєм"Сергей Гарус, виявилась доволі "веселою". Адже з огляду на те, що, кажучи про дозволи і узгодження розміщення цих тимчасових споруд, керівник комунального підприємства посилається на слова директора цих закладів, а не на документи Управління архітектури і містобудування, ДАІ, санепідемслужби чи дорожніх служб.
В свою чергу, власник цих закладів Олесій Суворов, котрий місяців 7 назад проігнорував моє прохання надати документи, які б підтверджували правомірність розміщення ним цих тимчасових споруд замість виносних столів на частині тротуару з доволі жвавим рухом, створив свою власну петицію «Про розбудову туристичної інфраструктури міста, шляхом збереження літніх терас».
У своїй петиції, прикриваючись красивими словами «У відповідності до прагнення міської громади Чернігова досягнути звання культурного та туристичного центру українського Полісся та задля вчинення реальних кроків на шляху інтеграції до європейської спільноти, наша ініціативна група просить міську раду вжити комплекс заходів спрямованих на покрашення туристичної інфраструктури міста, збільшити його привабливість для іноземних туристів та гостей з інших регіонів України», він просить міську раду узаконити самовільне розміщення своїх терас і дати "зелене світло" для своїх явно незаконних дій.
Те, що такі дії незаконні, випливає з пункту 3.7.4 ДСТУ 3587–97, в котрому чорним по білому записано, що забороняється розміщувати споруди торговельно-побутового призначення, рекламоносії та інші об'єкти дорожнього сервісу:
- на тротуарах, пішохідних доріжках і алеях, штучних спорудах;
- на зупинці маршрутних транспортних засобів ближче як 20 м у межах видимості в обидва боки тротуару від установленого дорожнього знаку, що позначає зупинку (крім кіосків для продажу проїзних квитків).
Анна Романова, як секретар комітету ВРУ, що опікується питанням туризму, не відповіла на моє запитання, чи може бути прийнятною для громади м. Чернігова розбудова туристичної інфраструктури міста, яка відбувається всупереч діючому законодавству України і з порушенням інтересів окремих груп населення, в першу чергу маломобільних.
Можливо, я дочекаюсь відповіді в соцмережі, зокрема й на запитання, що сталося би у Європі, або хоча б у тому самому Львові (адже досвідом Європи і Львова прикриваються автори петиції), якби власник ресторану замість виносних столів розмістив би капітальні споруди, які б заважали пішоходам пересуватися тротуаром?
І якщо ділянка тротуару вздовж просп. Миру від магазина "Янтар" до вул. Шевченко має цивільний і європейський вигляд, то цього не можна сказати про відрізок тротуару біля готелю "Україна" і спасибі власникам закладів "Шарлотка", "Варенична", "Челентано", "Паста Баста", "Робата", що вони не виявилися такими ж нахабними, як власник "Авеню 33" і не вкрали у пішоходів їх зону.

   8-04-2016, 09:53   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.