Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Хто в облраді найбагатший?Найбагатшим з керівництва Чернігівської обласної ради виявився перший заступник Валентин Мельничук. А інший заступник голови облради Арсен Дідур, зі своєю родиною, за минулий рік заробили менше «мінімалки», при цьому утримуючи авто класу «люкс».
Такі дані були виявлені «Чернігівським освітнім центром «Ініціатива» у деклараціях, оприлюднених на офіційному сайті обласної ради.
Так, голова обласної ради Ігор Вдовенко зазначив у декларації ще дружину та сина. Їх родина за минулий рік заробила приблизно 268 тисяч гривень, з яких 228 тисяч – заробіток самого Вдовенка та ще 39 тисяч гривень заробила його дружина.
У власності декларанта дві земельні ділянки загальною площею близько 20 соток та житловий будинок на 339 кв. м.
У власності родини Ігоря Вдовенка також перебуває ще одна земельна ділянка – 10 соток та квартира 72 кв. м.
Автопарк родини Вдовенків представлений автомобілем Hyundai Santa Fe 2014 року.
Перший заступник голови облради Валентин Мельничук зазначив у декларації дружину, щоправда, жодних прибутків та майна за 2015 рік вона не мала.
Загальна сума сукупного доходу Мельничука найбільша з усіх його колег з керівництва облради – 654 тисячі гривень. З них заробітна плата складає 187 тисяч гривень, отримані у 2015 році дивіденди та проценти – 85 тисяч гривень. Інші 378 тисяч гривень зазначені у графі «інші види доходів».
У власності Валентина Мельничука перебуває земельна ділянка, площею 24 сотки та квартира на 43 кв. м.
Іншого нерухомого та рухомого майна, згідно декларації, родина Мельничуків не має.
На рахунку у банку Валентин Мельничук має 340 тисяч гривень. Ще 814 тисяч гривень у 2015 році Мельничук вніс до банку як погашення суми позики (кредиту).
Заступник голови Чернігівської обласної ради Арсен Дідур офіційно заробив за 2015 рік 23074 гривні, що на двох з дружиною, яка вказана у декларації, складає менше прожиткового мінімуму в місяць на кожного.
Як відомо, родина Дідура володіє найбільшим на Чернігівщини бізнесом виробництва молочної продукції – ПРАТ «куликівське молоко» і ПП «Сирний дім»).
Також у власності декларанта дві земельні ділянки загальною площею 60 соток та три квартири (80 кв.м., 75 кв.м., 86 кв.м.)
У власності дружини перебуває земельна ділянка площею 1,1 сотки та дачний будинок на 231 кв.м.
Незважаючи на таку мізерну зарплатню, родина Дідурів утримує автомобіль Porsche Cayenne 2009 року випуску.
Окрім цього, у декларації Арсена Дідура значаться цінні папери, номінальна вартість яких 910510 гривень у нього самого і 846225 гривень у дружини.
«Чернігівський освітній центр “Ініціатива”» звернувся з інформаційним запитом до Чернігівської обласної ради з проханням надати декларації про майно всіх депутатів ради.

   8-04-2016, 09:53   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.