Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Центр для діток-аутистів відкрив двері у Чернігові2-го квітня в світі відзначають Міжнародний День поширення інформації щодо проблем аутизму.
Найактивнішими традиційно у вирішенні проблем дітей з порушенням аутичного спектру є їхні батьки.
В Чернігові заснована громадська організація батьків, яка ініціювала відкриття Центру допомоги дітям з аутизмом "Аутизм. Новий погляд".
Відкриття Чернігівського центру відбулося вчора, 2-го квітня за адресою вул. Преображенська, 14.
Без перебільшення це подія всеукраїнського значення. Центри розвитку для дітей із розладами аутичного спектру в Україні можна порахувати на пальцях.
Новий чернігівський центр унікальний ще й тому, що вперше застосовуватиме методику Son Rise, розроблену і успішно впроваджену ще 30 років тому в США.
Таким чином, чернігівські батьки діток-аутистів тепер не залишаться наодинці зі своєю проблемою. У багатьох з них з'являється шанс повної реабілітації і виведення з аутичного стану своїх дітей.
Засновники центру, автори ідеї і батьки відкриті до співпраці як з місцевою владою, так і з міжнародними донорськими організаціями у цьому вкрай важливому питанні.

   4-04-2016, 10:09   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.