Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
«Облсвітло» передано ЧерніговуРішенням 4-ї сесії обласної ради її комунальне підприємство «Облсвітло» передане до власності територіальної громади Чернігова.
За це сьогодні проголосували 56 депутатів, проти не було, утримався 1.
Таким чином, задоволено відповідне звернення Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка. Як пояснив сам мер, питання в економічному контексті. Мовляв, заміна світильників у Чернігові потребує залучення "Облсвітла" у значних обсягах і його передача має зекономити бюджетні кошти.
«Це дружній крок, – зазначив мер. – Ми готові заплатити 2 мільйони гривень за цю базу. Даю слово. Вийдемо на баланс і знайдемо шляхи, як передати ці гроші до обласної скарбниці».
Основними напрямами діяльності "Облсвітла" є технічне обслуговування електромереж зовнішнього освітлення, їх поточний і капітальний ремонт, вимірювання та випробування електрообладнання.
Потужності КП «Облсвітло» розміщені на виробничій базі, що знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Робітнича,6, на земельній ділянці, площею 1,06 га. Сьогодні виробничо-технічна база підприємства – це оновлений майновий комплекс, який складається з адміністративних, виробничих й складських приміщень, майстерень та гаражів, загальною площею 3 284,4 кв.м. За підсумками 2015 року КП «Облсвітло» отримало чистий прибуток в сумі 561 тис. грн.
У січні цього року КП «Облсвітло» визнано переможцем процедури закупівлі послуг з технічного обслуговування електромереж вуличного освітлення міста Чернігова на 2016 рік, яку провело Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради.
Упродовж кількох останніх років КП «Облсвітло» переважно надає послуги з обслуговування Чернігівських міських електромереж, саме тому Чернігівській міській голова і поставив питання про його передачу у власність територіальної громади міста Чернігова.
Чернігівська міська рада зобов’язалася дотриматися трудового законодавства, зокрема норм, що зміна власника не є підставою для скорочення чисельності і штату працівників.

   30-03-2016, 09:57   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.