Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Кішка, що не дає хабарівОдна з місцевих активісток ГО «Антикорупційний рух Чернігівська область» Оксана Голубова, незважаючи на свої красиві слова, котрі вона розказувала на зльоті "антикоррупціонерів", сама не лише порушує Закон, а і ставить під загрозу життя і здоров'я відвідувачів своїх закладів: Паб Rusty Amber і Караоке-клуб «Янтарная кошка».
Це, звісно, суб’єктивна думка і оціночні судження, проте вони ґрунтуються на нижченаведених обставинах.
Річ у тім, що ці заклади громадського харчування з'явились внаслідок проведення реконструкції колишніх приміщеннь магазину "Янтар". Про це замовник цієї реконструкції ТОВ "Основа-Буд-7" подав відповідну декларацію до Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в жовтні 2015 року, де була визначена черговість проведення реконструкції:
1 черга - бар у підвальному приміщенні;
2 черга - караоке-бар на другому поверсі;
3 черга - ресторан на першому поверсі.
Між іншим, "Основа-Буд-7" має безпосереднє відношення до колишнього депутата міської ради Юрія Тарасовця, в приймальні котрого, до речі, і знаходиться офіс цього так званого «антикорупційного руху».
Враховуючи те, що реконструкція є одним з різновидів будівництва, після її закінчення замовник зобов'язаний подати до того ж самого управління ДАБІ декларацію про готовність об'єкту до експлуатації, що буде в подальшому підставою для укладання договорів на постачання комунальних послуг, а також для реєстрації права власності на ці об'єкти.
До моменту подання такої декларації використовувати та експлуатувати ці об'єкти реконструкції заборонено в силу прямої норми Закону "Про регулювання містобудівної діяльності" (ч.8 ст.39).
Натомість декларація про готовність першої черги об'єкта реконструкції - бара у підвальному приміщенні була подана її замовником лише в березні 2016 року, хоча сам бар до того вже функціонував і приймав відвідувачів 2 місяці.
Друга черга реконструкції - караоке-бар відкрився 19 лютого, а декларація про готовність об'єкту і досі не подана до Управління ДАБІ. А це означає, що безпечність проведення робіт на даний момент ніким не гарантована.
А ось відповідь на запитання, яким чином ці заклади були підключені до мереж електро- і водопостачання і чому ці грубі порушення містобудівного законодавства не бачить розташоване поруч Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Чернігівській області, скоріш за все, ховається в тому, що на дверях керівників підприємств електро- і водопостачання, а також на двері керівника Управління ДАБІ представники «антикорупційного руху Налівайченка» чомусь не клеїли свої наліпки «Не даю і не беру хабарів!».

   29-03-2016, 09:52   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.